Přejít na obsah

Oris Divers Sixty-Five


Chumpus

Doporučené příspěvky

Já jsem naprosto spokojenej s vintage řemenem v BS stylu - ten jim pasuje jak prd*l na hrnec.

Z hodinek jsem nadšenej, jsou lehké a pohodlné. Mám verzi 40 mm, takže ještě o 2 mm menší, než vy...

 

V dobe, kdy jsem Orisky tady kupoval, verze 40mm jeste nebyla v nabidce, s odstupem casu musim rict, ze mi prijdou o chlup vyvazenejsi. Na druhou stranu to zuzeni tahu u nich uz nedavam, coz opet neni az tak podstatne, pac jim nejvice slusi kuze.. :) Zkratka taky dobra volba!

 

Hlásím se do klubu :-)

668871cb42e1c3a4e12a02cd251395f7.jpg

 

Vitej do klubu! :flex:

 

Nikdo není tak hodný a neprodal by mi nevyužitý díl tahu? Prosím :-)

 

Mějte slitování kluci :-)

 

Par mesicu jsem tady nebyl a koho pak tu nevidim... :clap:  Tak opozdene gratulace k super hodinkam  :cheers:  Co ten dilek? potrebujes jeste?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Axel: děkuji, hodinky jsou vážně super a s kůží máš pravdu, sedne jim parádně! Dílek jsem již objednal, ale pokud máš nějaký navíc, rád ho koupím. Touhle dobou jsem ho už měl mít, ale nikdo se mi ještě neozval a už bych je rád ponosil na náramku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Nikde jsem je tu nenasel, tak pridavam jednu zajimavou limitku (k dostani jen u Bucherera, jak dlouho jsem nezjistil), ktera ani na oficialnich strankach nejde dohledat.. Libi se mi s bronzem i v tehle modre variante vcetne lunety, ale cena kolem 90 litru...? Prece jen v nich tika Sellita SW510 a za tenhle nemalej peniz uz jde koupit ikonicke Speedmastery, o neco dal jsou pomalu v dohledu Zenithy Chronomaster.. 

 

Na kazdej pad se mi ale sakra libi..  :wub:

 

 

01-771-7744-4095-set-ls_1.jpg01-771-7744-4095-set-ls_4.jpg01-771-7744-4095-set-ls.jpgOris-Chrono-Bucherer-Blue-2811.jpg 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limitovaná edice 250 kusů ve spolupráci s Hodinkee

https://shop.hodinkee.com/products/oris-divers-sixty-five-limited-edition-for-hodinkee

40mm, ruční nátah a z toho plynoucí nižší profil pouzdra, NODATE. Za mě moc hezký, snad jen mi přijde nepraktická kombinace ručního nátahu a šroubovací korunky. Vyprodáno asi za 10 minut.

 

post-18707-0-81306500-1561562963_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Musím říct, že jak se mi líbily z produktovejch fotek, tak z živých fotek od prvních uživatelů se mi vůbec nelíbí. Prostě mi s tou vybledlou šedou přijdou takový nějaký vypšouklý... navíc jak potvrzuje jeden majitel na Instáči, korunka je fakt šroubovací. To mi přijde u manuálů docela na hlavu, potápky nepotápky...

post-32970-1562912042,45.jpg

post-32970-1562912051,96.jpg

post-32970-1562912065,8.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...