Přejít na obsah

Oris Divers Sixty-Five


Chumpus

Doporučené příspěvky

Super farebna kombinacia. Paradoxne najslabsi clanok co by ma odradzal od kupi (okrem toho ze uz jedny mam) je ten pasok. Na zivo si ich urcite pojdem pozriet a na ruke mozno z toho budem mat iny pocit ale urcite by som uvazolval ze to dam na kozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, galos napsal:

Super farebna kombinacia. Paradoxne najslabsi clanok co by ma odradzal od kupi (okrem toho ze uz jedny mam) je ten pasok. Na zivo si ich urcite pojdem pozriet a na ruke mozno z toho budem mat iny pocit ale urcite by som uvazolval ze to dam na kozu.

Ani jsem si nevšiml, že ten řemen je dost ošklivej, ale je to tak. Kůže v BS stylu tomu sluší nejvíc podle mě.

 

IMG_0513.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

kluci, trochu toto vlákno oživím dotazem.

Přemýšlím, že bych pořídil orisky Sixty-five v té původní nejvíc retro verzi s funky číslicemi 3, 6, 9, 12 (viz níže fotka z netu). Na všech fotkách mám ale problém s čitelností, resp. přesným odečítáním minut. Jakou s tím máte zkušenost vy? Na té vnitřní stupnici je to spíše o odhadu a na vnější lunetě to může být matoucí, pokud se omylem někam pohne. V několika recenzích jsem zaznamenal, že to majitelé odečítají radši právě z té lunety. Chápu, to byl koneckonců záměr původního designu těchto hodinek. Ale jak se znám, tak se bojím, že by mě to časem mohlo začít štvát. 

Jak to máte vy? Někdo nějaká negativní zkušenost?

díky! 

oris.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tenglis Mal som Deauville Blue cifernik a ano, minuty som odcitaval podla lunety alebo toho vnutorneho kruhu. Nespominam si ze by ma to nejako stvalo. https://www.ichrono.sk/outlet/detail/18327-oris-0173377074065-0742018

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TenglisMěl jsem je skoro dva roky a s odečítáním času nebyl žádný problém. Jedině při seřizování času mi ten vnitřní minutový kruh vadil, bylo to maličko obtížnější nařídit čas velice přesně, tak aby minutovka a sekundovka byla synchronizovaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tenglis napsal:

Kluci, děkuji moc za užitečné informace! Tohle jsem přesně potreboval

Doteraz by ma to nijak nezarazilo a ani som nepremyslal ze by to mohol byt problem po cca roku co ich vlastnim... Urcite mi to ale teraz zacne ked si ma na to upozornil ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smarja, to jsem nechtěl. Já myslím, že to je určitě OK. Stejně málokdy při letmém pohledu potřebujeme vědět čas úplně přesně. Plus minus minuta stačí, což tohle splňuje. A při potřebě přesnějšího času stačí jen o pár vterinek delší soustředění, a je to tam. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
před 37 minutami, Povidláček napsal:

Gratulace! Tyhle hodinky budou mít v mém srdci vždy svoje místo... Tady jedna vzpomínková 😭

post-32970-0-51354000-1509914270.jpg.143bf4334c3797c9aa38f2ca62b8d9fa.jpg

Ďakujem 😉

před 5 minutami, Radik napsal:

 

Jó, na tyhle už jsem taky nejednou koukal...

Odporúčam vyskúšať, fakt haluzné hodinky😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radik napsal:

Nojo, když  těch haluzných už mám hlavně zase několik. A to jsem ještě před dvěma měsícema myslel, že mám konečně klid :death:

Niečo podobné zažívam práve teraz. Chcel by som skúsiť ďalšie hodinky, ale nemám miesto a ani prachy. Ak by som niektoré pustil do sveta uvolním si miesto a boli by aj prachy na ďalšie, ale akosi sa neviem rozlúčiť ani s jednými. No proste: "prekérní situace" 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2020 v 20:01, PetrM napsal:

Překvapuje mně tolik znevažovaná sellita. +1.5s denně. Zatím spokojenost. 

 

Konečně vidím na jiné ruce než na mé stejnou variantu s bronzovým kroužkem lunety - nebo máš nerezovou lunetu a podložka háže odlesky?

1,5 sekundy za den je skvělý výsledek, já jsem u svých přesnost neměřil.

U těch mých mě brzy čeká výměna řemenu, tenhle už se pomalu vzhledově poroučí, a  ta Tvoje kombinace s tropicem vypadá hodně dobře.

 

 

IMG_4321.jpg

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...