Jump to content

Oris Divers Sixty-Five

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak mame patek, skoro stejny cas, jako byl muj post z 9/10, kdy jsem hodinky serizoval.. Pres noc odkladany poctive na devitku, dnes je tento ritual teprve ceka.. Po 4 dnech /bez jedne hodiny, at jsem

Sklo je vypoukle s AR, dela na me dojem, jako by bylo zalite jednou velkou "kapkou" vody.. Mooony jsou super, ale co se tyce skla, tohle je vyssi liga. Design i opticke vlastnosti jsou paradni..  :wub:  

file.jpg?ver=0 Forum9.jpg?ver=0

• 1 month later...
  • 1 month later...

Pani, nemate nejake tipy na remienok podobny kozenemu originalu a kde to kupit? Maju rozmer 21mm...

Aktualne ich mam na tom "nato" - na kozenom hnedom boli nezohnatelne :(

Dakujem za rady! zatial bruzdam strapshop...

21mm se fakt blbe shani, pritom na hodinky 42mm mi to dnes prijde ideal.. 22mm je moc a 20mm zase malo.. Vyjimkou jsou Moony, ktere sice jsou ofiko 42mm, ale luneta 40mm, takze spise delaji dojem mensich hodinek.. Nic, to jsem ale odbehl od tematu.. Pokud nechces neco na zakazku, tak super kvlaitu ma Geckota a jeji remeny z italske kozky (udajne :) ) - https://www.watchgecko.com/classic-handmade-italian-leather-strap.php nebo https://www.watchgecko.com/oxford-vintage-leather-watch-strap.php

Jinak ja ted zkousim jubilee.. Ale nejlepsi je nejaka vintage kuze  :cheers:

file-30.jpg?ver=0

btw tohle je ten kousek z Geckoty(a) 

file-21.jpg?ver=0

• 3 weeks later...

Pekny to mate, kluci..  :flex:

2 Farbakp: Kolikatky jsou ty druhy potapky..? Asi to je uhlem, ale vypadaji velikostne hodne podobne, pritom jde o prumer 47mm, ne?  :eek:

Dnes dve mobilovky v aute..  :photo:

file-36.jpg?ver=0file1-7.jpg?ver=0

Axel: ano, tie druhe su 47 mm, pocitovy rozdiel je hlavne v hrubke /vyske/ puzdra a hlavne neviem si ich predstavit na kozi.. som s nimi max. spokojny, ale viac sa mi hodia na leto.. preto som si na zimne obdobie zadovazil Sixty-Five..)) tym koza celkom pristane..