Přejít na obsah

Tudor North Flag


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na dny Marianne budou dobrej kauf jestli budou :)

2016, taky se těším (a to jsme ani letos nedostali Elle :D :D ) Edit: to je zase jiná "nákupní akce", ale stejně..)

Průhled nejspíš hlavně kvůli fejkům..., jinak na první pohled sakra povedené hodinky. 

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně průhled na strojek místo na kovový narozeninový dort. Ukázkový hodinky, universální po všech stránkách v tom nejlepším slova smyslu a důrazný aroma. Pro mne dosavadní vrchol řady aktualizovaných dizajnů tudorů. Poměr cena/výkon jeden z nejlepších na trhu, ne ? Asi by k nim pasoval i nějaký střídmý kaučuk, žlutý prošití na tom řemenu je už kapku utažený.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

IzTaPa:jo Silicium je spravny krok, nicmene za podobne penize bych sahnul jinam tam, kde je kremik pouze jedna z mnoha ficur. :)

Ale tyhle tudory kazdopadne vyborne. Tahle znacka je mi zacina byt mnohem sympatictejsi nez Rolex.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libi se mi, jen mam obavu o ten krouzek-drapance atd. Nevime wr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To teda, dobre Tudor!! Ty Pelagos jsou krasne modre:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta žlutá mě tam moc neba. Pořád jsem si říkal, kde už jsem to viděl a už vím - barevně mi to připomíná KonTiki diver.

 

edit: A ta malá stěžejka ve mně budí dojem slabiny, byť samozřejmě záleží na spasování článků, v reálu se to asi nehne, ale stejně mi přijde, že se to bude kroutit v nechtěné ose...

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...