Přejít na obsah

Tudor North Flag


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na tom videu vyzerajú presvedčivejšie, ako na foto. Naživo by mohli prekvapiť. Neviete, aký základ má nový kaliber? Či je postavený na báze ETY, alebo na nejakom Rolex kalibre, prípadne je úplne novo navrhnutý, čo by bolo prekvapenie. Vyzerá  účelne riešený s dôrazom na jednoduchý servis, čo by vyzeralo na nejaký koncernový počin od Rolexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív mě moc nezaujaly, čím víc na ně koukám, tak se mi začínají líbit. Cifr je s tou žlutou takovej živej a tudíž zajímavej, inhouse super (i když bych ho klidně měl schovanej za plným dýnkem), integrovanej tah taky dobrej. Jen mám problém s tou lunetou- bude pekělně náchylná, radši bych měl keramiku nahoře (má krom designu nějaký smysl mít keramickou vložku pod ocelovou?)- ale chápu, že by pak hodinky trochu ztrácely na "toolovosti"....jinak osobně tam až takovou podobnost s Ingama nevidím, ale je pravda že náznaky tam jsou (tah, font čísel). Každopádně klasický Ingy s inhousem jsou v mých očích jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v tom furt vidím Eternity Diver a ty se mně vokoukaly za hodinu, co sem na ně viděl v hospodě. Přirovnávání k Omegám nebo IWC nechápu, navíc sem teď koutkem voka zahlíd RANGER a jdu zvracet. Tudory nenávidím snad ještě víc než damaška. :D :D :D

to mas pravdu, kde je asi tem nasim konec?

 

Eterna_KonTiki_Diver.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...