Přejít na obsah

Baselworld 2015 - TAG HEUER


sashator

Doporučené příspěvky

Četl jsem, že oznámili smartwatch ve spolupráci s Intelem a Googlem (Android), ale nikde jsem neviděl, že by ukázali byť jen jedinou fotku. Nebo jsem to někde minul ?

 

http://www.hodinkee.com/blog/tag-heuer--google--and-intel-partner-to-launch-new-smartwatc

 

http://blog.perpetuelle.com/watches/google-and-intel-will-team-up-with-tag-heuer-for-android-smartwatch/

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vlastne funguje tato tachymetricka stupnice, je ten odecet v dnesni dobe k necemu?

 

V odkazu máš Carrery s telemetrickou, ne tachymetrickou, stupnicí.

Tachymetrická ukáže rychlost po změření ujetí jednoho kilometru.

Telemetrická ukáže vzdálenost od místa např.bouřky, výbuchu změřením rozdílu rychlosti světla a zvuku (spustíš stopky při blesku a vypneš při hromu, ukáží ti vzdálenost od bouřky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

jsou super. Do vintage bych nešel kvůli rozměru, ale tydle jsou prostě parádní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nevim, jestli to jsem nekdo daval, kdyz tak se omlouvam :).

 

Podívejte se na video ?Tag Heuer Aquaracer 41mm Ceramic Bezel Black Blue Baselworld 2015? na YouTube - Tag Heuer Aquaracer 41mm Ceramic Bezel Black Blue Baselworld 2015:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Co milovník hodinek...to názor. Já mám  také raději klasické elegantní chronometry, ale říci o určitém modelu "hnus", bych si nedovolil, je to vždy pouze subjektivní názor a záleží na vkusu a s tím souvisejícím životním stylu toho, kdo posuzuje. Proč tedy

nevyhovět přání zákazníků, kteří mají rádi značkové časomíry a přitom chtějí aby vypadaly zcela odlišně a třeba bláznivě........ :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...