Přejít na obsah

Tudor Pelagos Blue


Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 267
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Ahoj, u Bechyneho mi vcera rikali, ze nove Pelagosy maji nejaky problem s inhousem, proto jsou furt nedostupne. Nevite jaky? :-o

Ahoj, jsou k tomu to jeste nejake dalsi info? Docela vazne nad nima uvazuji a na Chronu je jich docela dost.. :helpsmilie:

Upraveno uživatelem mmaass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tezko rict, v tydnu jsem se na ty modre u Bechyneho koukal a tvarili se tam na me vsichni tak, ze jsou to nejlepsi hodinky na svete a zduraznovali u kazdeho modelu, ze ta cena je opravdu luxusni... Ale treba o rezerve chodu nevedeli nic :-) Tim chci jen rict, ze to co mi tvrdili drive o problemech se strojky nemusi byt pravda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem je viděl docela nablízko u Schullina ve výloze hned vedle červených a modrých Black Bayů. Vypadají dobře, ale láska na první pohled to nebyla. Pokud by člověk nevěděl, že je uvnitř inhouse, tak Black Baye vypadají líp. Částečně leštěné nerezové pouzdro vypadá oproti šedénu titanu prostě hodnotnějc. Modrá naživo vůbec nepůsobí tak uřvaně, jak jsem doufal ;-) Když je srovnám se Submariner v bílém zlatě s modrým cifrem, tak Rolex jsou po všech ohledech blyštivější hodinky. A to tady prosím mluvíme o nenápadných Submarinerech. Aktuálně bych si asi vybral spíš červené BlackBaye (černé jsem ještě neviděl). I když kdoví? Třeba se mi to rozloží v hlavě a nenápadnost a lehkost titanu zvítězí. Navíc doufám, že při nasazení na ruku víc vyniknou hranaté indexy ladící se snowflake ručkama. A nakonec, má to přecejen inhouse, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem je viděl docela nablízko u Schullina ve výloze hned vedle červených a modrých Black Bayů. Vypadají dobře, ale láska na první pohled to nebyla. Pokud by člověk nevěděl, že je uvnitř inhouse, tak Black Baye vypadají líp. Částečně leštěné nerezové pouzdro vypadá oproti šedénu titanu prostě hodnotnějc. Modrá naživo vůbec nepůsobí tak uřvaně, jak jsem doufal ;-) Když je srovnám se Submariner v bílém zlatě s modrým cifrem, tak Rolex jsou po všech ohledech blyštivější hodinky. A to tady prosím mluvíme o nenápadných Submarinerech. Aktuálně bych si asi vybral spíš červené BlackBaye (černé jsem ještě neviděl). I když kdoví? Třeba se mi to rozloží v hlavě a nenápadnost a lehkost titanu zvítězí. Navíc doufám, že při nasazení na ruku víc vyniknou hranaté indexy ladící se snowflake ručkama. A nakonec, má to přecejen inhouse, že...

 

:lol2: :clap:  sorry a dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem je viděl docela nablízko u Schullina ve výloze hned vedle červených a modrých Black Bayů. Vypadají dobře, ale láska na první pohled to nebyla. Pokud by člověk nevěděl, že je uvnitř inhouse, tak Black Baye vypadají líp. Částečně leštěné nerezové pouzdro vypadá oproti šedénu titanu prostě hodnotnějc. Modrá naživo vůbec nepůsobí tak uřvaně, jak jsem doufal ;-) Když je srovnám se Submariner v bílém zlatě s modrým cifrem, tak Rolex jsou po všech ohledech blyštivější hodinky. A to tady prosím mluvíme o nenápadných Submarinerech. Aktuálně bych si asi vybral spíš červené BlackBaye (černé jsem ještě neviděl). I když kdoví? Třeba se mi to rozloží v hlavě a nenápadnost a lehkost titanu zvítězí. Navíc doufám, že při nasazení na ruku víc vyniknou hranaté indexy ladící se snowflake ručkama. A nakonec, má to přecejen inhouse, že...

Modre Pelagos jsem jeste nevidel, cerne ano i BB ( oboje 2 x na ruce ), ale chystam se na kukacku pred vanoci. Zaroven i na Nord Flag samo. Za mne srovnani Pelagos vs BB, vytezi urco Pelagos. Na prvni pohled to tak ale nebylo, BB zari, kombinace lesteny a kartacovanych ploch je uchvatna. Oproti tomu Pelagos pusobi usedlym dojmem a to je prave ono. Verim, ze se BB po nejake dobe okoukaji a ten wao efekt vyprcha. Osobne bych volil Pelagos, nevim jaka je ta modra ale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...