Přejít na obsah

Tudor Pelagos Blue


Baker

Doporučené příspěvky

Ahoj, tezko rict, v tydnu jsem se na ty modre u Bechyneho koukal a tvarili se tam na me vsichni tak, ze jsou to nejlepsi hodinky na svete a zduraznovali u kazdeho modelu, ze ta cena je opravdu luxusni... Ale treba o rezerve chodu nevedeli nic :-) Tim chci jen rict, ze to co mi tvrdili drive o problemech se strojky nemusi byt pravda...

Za jakou cenu je tam mají?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 267
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nové pelagosy získali letos cenu Grand Prix D´Horlogerie De Geneve za sportovní hodinky

 

post-20025-0-12511800-1448017145_thumb.png

post-20025-0-58738700-1448016637_thumb.jpg

 

http://www.gphg.org/watches/en/content/pelagos-0

 

A magnificent example of a tool watch and the symbol of a lifestyle made up of aquatic adventures, TUDOR Pelagos is one of the most complete traditional mechanical divers? watches on the market

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, poradte pls, 

 

mam uz Omega Speed master, 

ale teraz hladam nejake modernejsie hodinky (moony su predsalen trosku vintage), 

 

rad by som hodinky, ktore su:

- robustne, 

- jednoduche, 

- ziadne shiny-shiny, ktore biju do oci a su take 'attention seekers'

- sportovne ale predsalen, hodia sa do formalneho prostredia (napr.banka)

 

preto uz dlhsiu dobu stedujem Pelagosy, povodne som bol zalubeny do Black Bay Blue, ale tie su prilis 'makke', prilis blyskave a jemne (hlavne ten cifernik).(BTW videli ste uz nove black baye? 10/2015 -- tentokrat opravdu cierne). 

 

suhlasite s pelaogosom? hodia sa do zbierky k Speedmastrom...? ktore by ste doporucili, modre/cierne? a pelagos 1.0 (ETA), ci 2.0(inhouse)?

Faktom je, ze P 1.0 su dostupne za 2300eur (malo pouzivane).

dik

 

 

 

PS: par obrazkov z tohto tyzdna (su Londynskeho AD)

post-36333-0-71812400-1448139809_thumb.jpeg

post-36333-0-60667600-1448139825_thumb.jpeg

post-36333-0-07208400-1448139836_thumb.jpeg

post-36333-0-19073400-1448139848_thumb.jpeg

post-36333-0-06752500-1448139861_thumb.jpeg

post-36333-0-01917900-1448139886_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pelagosy jsou super, ale moc si je nedovedu predstavit (kdyz to trochu prezenu) k nicemu jinemu nez sortkam a tricku - hlavne v te modre. Jestli chces sportovni hodinky, ktere budou trochu vic univerzalni, co spise North flag? 

 

Moje kombo je moony + explorery, ale docela bych si north flag misto exploreru dovedl predstavit.

 

20150322082342.jpg

 

Tudor-North-Flag-Baselworld-2015-6.jpg

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si nesouhlasit. Pelagosy v černé jsou naprosté univerzály. Jedno k čemu od šortek až po sako. Pokud je požadavek nepoutat pozornost, tak modré bych ovšem taky vyloučil. Ta fotka výše hovoří sama za sebe. Jestli 1.0 nebo 2.0 nebo černé black bay těžko říct. Tohle se mi poslední dobou taky pořád honí hlavou...

Upraveno uživatelem calv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem čerstvým vlastníkem pelagosu v černé barvě a jsem z nich hodne nadšený.

Taky souhlasím s tím ze Pelagosy jsou univerzální. Modrý jsou hodne výrazný, ale u nich uz tu univerzálnost postrádám.

Jinak jako další hodinky mám ve výhledu Moonwatche :-) takze za me ideální kombince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě ta modrá docela bavi.. naopak bych si ji uměl k saku a košili představit líp, ale jen na někom, kdo se opravdu umí oblíknout a ustojí to tak, aby tam byla patrná určitá nadsázka. (a taky na někom, kdo na to má zápěstí - podle mě je větší problém ve velikosti, než v barvě)

 

 

 

Přemýšlel jsi o tom prodat speedy a koupit starší suby nebo expy II? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pelagosy jsou super, ale moc si je nedovedu predstavit (kdyz to trochu prezenu) k nicemu jinemu nez sortkam a tricku - hlavne v te modre. Jestli chces sportovni hodinky, ktere budou trochu vic univerzalni, co spise North flag? 

 

Moje kombo je moony + explorery, ale docela bych si north flag misto exploreru dovedl predstavit.

 

 

-> trochu připomínají nové Omegy SM Spectre :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...