Přejít na obsah

Tudor Pelagos Blue


Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 267
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bojuju s tahem - hodinky mi byly nepříjemně volné (spona stažená na poslední pozici), nechal jsem si tedy zkrátit u Bechyněho tah o jeden článek, ale nyní mě hodinky trochu tlačí i když má sponu v té čtvrté pozici, která umožňuje "propružení" spony, snad si rozumíme. Tak jsem z toho takový rozhozený a nic mezi prakticky není.

Jinak zpracování parádní, modrá přesně aby nebyla jedovatá a zas aby nebyla nevýrazná. Příjemná změna po všech těch "lesklých" potápkách s AR, keramikou, leštěnými plochami, atd. Nicméně absence AR z nich dělá takové trochu Seiko 5 🤣 Zvykám si na váhu, nevím, jestli je nižší váha pro mě plus nebo mínus 🙂 Famózní záležitost.

Nechal jsem si ukázat Black Bay Bronze a z těch teda nespím 🤔

PS: vtipná historka na závěr, v Teplicích u Provazníka značku Tudor neznají ... ale tak neva 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno, asi jsem se nevyjádřil pochopitelně. Než jsem nechal tah zkrátit o jeden článek, byly mi opravdu nepříjemně volné, částečně se protáčely, cestovaly, nemám to jednoduše rád. Po zkrácení to je po hodině nošení s otiskem článků kolem zápěstí a to mám sponu povolenou na mikroregulaci, co to jde. Myslel jsem, že rozpětí mikroregulace odpovídá cca právě jednomu článku, takže by neměl být problém. Jsem prostě někde mezi. Lépe už to asi nedokážu vysvětlit 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2022 v 14:03, Moty napsal:

Já tě chápu, ale tím, že regulace cca odpovídá článku nedokážu pochopit, že ti to nejde nastavit

Přesně tuhle myšlenku jsem se snažil vyjádřit :D

před 20 hodinami, nickolas napsal:

Presne, to museli zkratit o dva, pac jinak to nedava smysl. 

Zpátky v pytlíčku jsem dostal 1 článek a i pohledově mi to tak přijde ... 

před 5 minutami, mironfs napsal:

Hodně dobrý, tohle velmi zvážím a asi do toho půjdu. Pokud tam nekecají If you can't get the perfect fit on your Tudor Pelagos Titanium, you're not alone. Many Tudor owners experience this exact frustration tak nejsem sám 😄 

Upraveno uživatelem solidus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@solidus, @Moty Já jsem to zažil taky. Mám rád, když na mikroregulaci můžu povolit (u jakejchkoliv), tj. nejlíp ať je mikroregulace co nejvíc zavřená. Ale Pelagosy, to byl trochu boj. Nejdřív se mi zdály volný i při zavřeným mikro, tak jsem ubral článek (dělal jsem si to sám, takže vím, že jsem ubral jeden :)) a ejhle, už jsem musel povolit mikro a byly mi těsný. I když uznávám promakanost spony a pružnou polohu, musím mít hodinky spíš volnější, takže jsem obratem ten článek opět přidal. Jako jo, jsou volnější, taky bych užil půldílek (jestli existuje, nevím...), ale jinak ok. Mám štěstí, že snesu celkem dost volný hodinky a nevadí mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodil jsem oko na strejdu gugla a musím říct, že tenhle problém řeší velké množství lidí ... jakože velké. Řešením je půldílek a nebo tenhle hack ...  nevím, jestli se mám smát, nebo brečet 😄https://www.youtube.com/watch?v=CJnr-6wstGg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...