Přejít na obsah

Tudor Pelagos Blue


Baker

Doporučené příspěvky

V 24. 11. 2022 v 7:32, solidus napsal:

Hodil jsem oko na strejdu gugla a musím říct, že tenhle problém řeší velké množství lidí ... jakože velké. Řešením je půldílek a nebo tenhle hack ...  nevím, jestli se mám smát, nebo brečet 😄https://www.youtube.com/watch?v=CJnr-6wstGg

Ja som presne toto riesil na mojich BB36, ale tam je rozpatie mikro max 6mm a dielik meria 10mm takze baj baj dobry fit, dva je malo tri je moc. Uncleseiko (teraz unclestraps) pomohol s poldielikom, sice stal aj s vypalnym cez 50e a siel mi domov mesiac co sa flakal po statoch, ale problem vyriesil dokonale. Vymenil som origo 10mm dielik za cca 5.5mm poldielik a s mikro na minime je to skvely fit. A stale mam este dve dierky keby som to nahodou prehnal s posilkou alebo jedenim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 267
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • Po roku...
V 21. 11. 2022 v 10:48, solidus napsal:

Bojuju s tahem - hodinky mi byly nepříjemně volné (spona stažená na poslední pozici), nechal jsem si tedy zkrátit u Bechyněho tah o jeden článek, ale nyní mě hodinky trochu tlačí i když má sponu v té čtvrté pozici, která umožňuje "propružení" spony, snad si rozumíme. Tak jsem z toho takový rozhozený a nic mezi prakticky není.

Jinak zpracování parádní, modrá přesně aby nebyla jedovatá a zas aby nebyla nevýrazná. Příjemná změna po všech těch "lesklých" potápkách s AR, keramikou, leštěnými plochami, atd. Nicméně absence AR z nich dělá takové trochu Seiko 5 🤣 Zvykám si na váhu, nevím, jestli je nižší váha pro mě plus nebo mínus 🙂 Famózní záležitost.

Nechal jsem si ukázat Black Bay Bronze a z těch teda nespím 🤔

PS: vtipná historka na závěr, v Teplicích u Provazníka značku Tudor neznají ... ale tak neva 😉

Prečo si myslíš že pelagosy nemajú AR? ....to že to v špecifikácii není uvedené neznamená jeho absenciu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 15. 12. 2023 v 16:54, Karol napsal:

Prečo si myslíš že pelagosy nemajú AR? ....to že to v špecifikácii není uvedené neznamená jeho absenciu 

Protoze ho tam nevidim, ani kdyz opravdu moc chci. Ukazana plati, tak prosim …😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, solidus napsal:

Protoze ho tam nevidim, ani kdyz opravdu moc chci. Ukazana plati, tak prosim …😉

Tak ja vychadzem s mojich hodiniek burg kde je omnoho lepší ako trebárs oris a zrovna u pelgos som myslel že bude ešte lepší ...tak sorry za kecanie 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...