Přejít na obsah

Glycine - Basel 2015


jankoxxx

Doporučené příspěvky

uz som mal airmany 46mm a v poho, ale na nich bolo vsetko spravne urobene. poctivy kus este za stareho vedenia ked vedeli spravit aj male aj velke kusky :) ak by do tohoto worldtimeru megli automat tak by som asi chystal svinku na porazku...

 

ze som ich ja kokot predal :( 36mm vs 46mm

post-8088-0-87728500-1426796876_thumb.jpg

Upraveno uživatelem jankoxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je - netreba to prehanat. Klasika ma byt konzervativna, odkazov na povodne modely netreba vela.

 

Naopak som sa uz zrovnal s ideou ultra modernych airmanov, nove fightery v tejto khaki uprave nie su marne, ale maju prilis vela farieb a tvarov, a ten cikcak vzor na lunete srsi amaterizmom, to hned prec. Keby navyse dali puzdro v ciernej DLC, giganticku 12ku a 6ku prec a na centralnej sekundovke nechat cervenu len spicku, boli by to fajne adveturne chrona s originalnou komplikaciou, v segmente kde Glycine doteraz nemal nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak som sa uz zrovnal s ideou ultra modernych airmanov, nove fightery v tejto khaki uprave nie su marne, ale maju prilis vela farieb a tvarov, a ten cikcak vzor na lunete srsi amaterizmom, to hned prec. Keby navyse dali puzdro v ciernej DLC, giganticku 12ku a 6ku prec a na centralnej sekundovke nechat cervenu len spicku, boli by to fajne adveturne chrona s originalnou komplikaciou, v segmente kde Glycine doteraz nemal nic.

 

Presne. Trochu ich predivočili. Na lunete ani tak nevadí cikcak (mlynári majú podobný na Rasmusoch), ale zvislé vybratia medzi číslami. Dokopy je z toho bordel. No a veľká 6 a 12 to celé korunujú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...