Přejít na obsah

Zodiac 280GX neboli Poor Man's Heuer Pasadena


Tikal

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 137
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobry den,

Muj tatinek dostal tento kousek od sveho otce, ktery drive tez ucil letat v Lybii a bohuzel jiz zemrel. 

Napada Vas, kde by se tyto hodinky daly zrestaurovat a zprovoznit? Myslite, ze by to svedlo Kralovstvi hodinek, ci podobne misto?

Za kazdou radu Vam predem dekuji.

Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, TomG napsal:

Dobry den,

Muj tatinek dostal tento kousek od sveho otce, ktery drive tez ucil letat v Lybii a bohuzel jiz zemrel. 

Napada Vas, kde by se tyto hodinky daly zrestaurovat a zprovoznit? Myslite, ze by to svedlo Kralovstvi hodinek, ci podobne misto?

Za kazdou radu Vam predem dekuji.

Tomas

Zdravím Tome,

dal bych je sem...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 8. 6. 2018 v 10:15, Tikal napsal:

Neslevuj, komplet balení, bude v tom měřítku za kilo a čvrt :lol2:

Jsou to zajímavé hodinky. Lidé co je mají tady na fóru, je prodají svým známým/ starým pákám na fóru. Lidé co je mají jako památku na příbuzné je budou držet a nebo nabízet za raketu, resp. Je prodají překupníkovi a ten je prodá za raketu. Takže pak se může klidně  stát, že jdete kolem takového překupníka např. v Táboře, máte peníze a najednou máte tyhle hodinky za úplný nesmysl, který nikdy nedostanete zpátky,  na ruce. A to ještě nepočítám servis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím,

jsem majitel těchto hodinek https://www.chrono24.cz/zodiac/gx280--id18598756.htm.

Hodinky prodávám včetně plakety,mince, čepice , dobových fotografií a s historií. O pilotovi těchto hodinek je článek v Aero L- 39. 

Hodinky jsou po kompletním servisu v ONYX Jihlava.

Doklady  samozřejmě mám.

V případě zájmu je prodám.

 

IMGP0488.JPG

IMGP0519.JPG

IMG_20200910_134126.jpg

IMGP0509.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsíci...

Včera jsem na burze držel v ruce jedny s krabičkou, visačkami a původním, značně sedřeným tahem.

Byly celkem dobité, ale ještě by parádu udělaly. Pán co to prodával měl ještě kopec fotek a nějakou plastiku Migu, prý pozůstalost po pilotovi z Pardubic. Bohužel za ně chtěl 60t...

Radil jsem mu, ať si nechá nějaké fotky k těm hodinkám, protože je to jejich příběh, ale jemu to bylo tak nějak u zadele, prachy jsou prachy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...