Jump to content

Zodiac 280GX neboli Poor Man's Heuer Pasadena

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nádhera. Máš tam určitě nastavený úterý? Já si totiž začínám dělat mnemotechnické pomůcky. Takže pokud je tohle úterý, tak pro mě je to letadlo. Doufám, že ho tam vidí ještě někdo.  :oneeyed02:

Neblbni tím se nezdržuji, mě stačí číslo :lol2:

Snažil jsem se to naučit, ale ani omylem. Strejda mi to vždycky mrknutím vyhodnotil a když vyvrátil oči v sloup, tak jsem pochopil, že jsem to opět netrefil....

Ted jsem tyhle krasky videl nazivo na cca 70 letym panovi.To zeleny logo na me vykouklo a dal jsem "kozu".Mel je dorubany jako prase,cvicil prej piloty v Libyi a tohle ma jako pamatku.Dobrej deda,CWU Alpha industries,ksiltovku s nejakou leteckou tematikou a v koutku cigaro...sympos.

Minulý týden jsme tady debatovali o arabsky psaných dnech v týdnu kvůli našim Libyjským pilotům Honzovi a Radkovi, s tím že to prý měl každý jinak napsané.

Takže jsem si dovolil použít překladač instalovaný v mých Seiko Ufo  :D a dát to sem.

Zajímavé je, že jak je zvykem u Seika označovat neděli jakožto volný den červeně, tak v arabštině je červeně pátek, který je ve většině arabských zemích prvním dnem víkendu (neděle je prvním pracovním dnem).

https://cs.wikipedia.org/wiki/Pátek

Omlouvám se za kvalitu fotek - je to foceno telefonem s makro čočkou.

Já jsem to nejdříve omylem šoupnul do vlákna "Chrono 60.-80. na ruce". Ale chtěl jsem to dát sem, tak když už jsem se s tím patlal, tak to sem dám, třeba to Arabským pilotům - i v budoucnu příchozím - pomůže.

pondělí

post-20760-0-48252800-1458587206_thumb.jpg

úterý

post-20760-0-09693500-1458587223_thumb.jpg

středa

post-20760-0-81853700-1458587236_thumb.jpg

čtvrtek

post-20760-0-29037200-1458587249_thumb.jpg

pátek

post-20760-0-31181100-1458587262_thumb.jpg

sobota

post-20760-0-35497600-1458587278_thumb.jpg

neděle

post-20760-0-24814800-1458587292_thumb.jpg

Bezva, tohle je lepší - kapesní verze, která se dá vzít s sebou jako jeden obrázek. 

I tak bychom už měli všichni začít trénovat. 

.

.

.

(to byla legrace)

Edited by michalval

Tak trénovat by to chtělo, ale užitečnější věci. Třeba střelbu, zdravovědu a přežití v přírodě. Na studium arabštiny bude dost času, až když to s tím prvním tréninkem neklapne.

Sorry, ale na tohle nešlo nereagovat. :-)

Jasně. Jsem téhož názoru. A to jsem ani ještě v té době, kdy jsem to psal, nevěděl, co se dnes stalo v Bruselu. Snad nám to tady někdo nelockne.