Přejít na obsah

Junghans novinky roku 2015


MarvinX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Korunka PVD a pasek guma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to "inhouse" postavenej na zakladu Seiko, ktery prosel masivni prestavbou - pouziva se momentalne v rade Erhard Junghans

Kalibr J 830 http://www.junghansgermany.com/caliber-j830-automatik.html

Plnohodnotnej inhouse je pripraven a bude vyuzit v limitovanych edicich hodinek Erhard Junghans

 

Korunka je pravdepodobne stejne jako luneta z brousene keramiky, mel jsem je v ruce jen chvilku takze nevim presne, presnejsi info bude az je oficielne predstavi, toto je prototyp jak vidite podle cisla.

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou ještě na černém strapu. Obě gumy jsou vizuálně mnohem lepší než náramek, který je kombinací oceli a keramiky. 

Za ty peníze to není špatný. Těžko říct, jak se znalí zákazníci vyrovnají se strojkem od Seika, i když upraveným. Těm běžným to pak bude asi jedno.

 

Za mě ale dobrý, ideální hodinky na lítačku. Na ruce sedí perfektně.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět, že při návštěvě Junghansu bylo co k vidění, osobně si ale myslím, že finální hodinky budou od těchto prototypů odlišné. Určitě tam bude jinak zdobený strojek, případně zcela jiný strojek, předpokládám také ještě nějaké výraznější úpravy dýnka, něco v číselníku a jsem zvědavý jaký kaučuk nakonec zvolí. Dobré řešení je broušená keramika na lunetě a korunce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle už vypadalo jako konečný produkt. Kaučuky budou v nabídce oba a je možné, že i oba najednou v jednom balení :) Kromě broušené keramiky bude k dispozici i leštěná verze. 

Ty oranžové na Robertových fotkách jsou opravdu prototyp, ale zbytek už snad byly finální verze.

 

Nicméně jsme se shodli, že nejlepší kombinace je s oranžovým kaučukem. Mně osobně se na náramku nelíbily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Junghans jede, myslím, na dobré vlně, má krásné portfolio. (Hlavně manuály, z těch sem hotovej) 

Já ale čekám na nové "Megovky", a to se mám načekat. (viz výše)

Vyšší strojek od Seika by mi vůbec nevadil, navíc tam bude velký podíl úprav a je sympatické, že to Junghans přiznal, na rozdíl o jiných "montovačů"  Ety, nebo ještě "lepších" strojů.

A keramika- za chvilku to bude snad standartem všude :)- To je pro nás choulostivé na škrábanečky balzám.

Víme o ní něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mela by to byt finalni verze, maji asi 6 ruznych variant na finalni testy. Stroj by mel byt take finalni ktery bude pouzit v hodinkach. Predstavit je maji behem par mesicu a prodej by mel stihnout vanoce :-)

Stroj je vyssi rada, momentalne se dava jen do hodinek Erhard Junghans ktere jsou cca 4x drazsi, ma to byt takovy entry level automatu pro mlade. Jak psal Chumpus, jsou dve varianty lestena a brousena. Dale dve varianty ciselniku - s oranzovou vterinovkou a indexy a s bilou vterinovkou a indexy. Keramika bude stejna jako na jejich dosavadni produkci.

Vime i predbeznou cenovou hladinu - cca 1200 Eur

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bob: O použití licencovaných inhouse strojků i v modelech Junghans se uvažoval už delší dobu a jsem rád, že se k tomu schyluje. Strojky jsou to moc dobré a je škoda je nevyužít když má Junghans licenci, že. To je myslím pozitivní. O termínu uvedení nových modelů bych s dovolením pochyboval, dle dřívějších i současných zkušeností vidím reálné termíny na 1. únor 2016 Inhorgenta - představení hodinek; 2. květen 2016 - prodeje prvních kusů. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nam rikali ze budou predstaveny a ted bych kecal, bud Oktober nebo November 2015.

 

Ale muze se to samo zdrzet, jak rikas, plany jsou jedna vec, realita druha :-)

 

Videli jsme tento jeden dotazeny do finale a pak jeden rozpracovany.

Strojky vypadaji paradne, jake budou ve skutecnosti ukaze cas. :-)

 

Tyhle Spektrum automaty si pristi rok koupim na leto, jsou fakt fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jsem rád, že sem můžu dát první živé fotky letošního antracitového modelu Junghans 027/4567 Meister Agenda. Včera ke mně konečně doputovali z Německa, tak neváhám a hned fotím :) No, musím uznat, že nejsem dobrý fotograf, ať jsem dělal co jsem dělal, vždy je na fotkách číselník lehce do fialova, což ve skutečnosti není pravda, v reálu se jedná o nádherně tmavě šedou barvu. No obrázek si udělejte sami.

post-727-0-29940000-1446627907_thumb.jpg

post-727-0-25353400-1446627908_thumb.jpg

post-727-0-30833400-1446627909_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasne jsou MarvinX, na co prosim Te je ten horni subcifr? Jinak to je day/date, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si teda jen tipnu - 52 týdnů v roce...?

Jo, jsem to ale blb, diky:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych ještě trochu rozproudil diskusi ohledně antracitových Junghans Meister Agenda, protože si myslím, že si to zaslouží. Objednával jsem je v únoru, hned po mnichovské Inhorgentě, kde jsem je poprvé viděl naživo, z výroby dorazili až tento týden, výrobní číslo 165, jen tolik jich Junghans za toho víc než půl roku stihl vyrobit. Vlastně jsou vzácnější než leckterá limitka :)

 

Celou dobu jsem se těšil až tyto hodinky dorazí, dokonce jsem zvažoval, že bych si je nechal, jenže pak mě přepadla lakota, přece jen mě prodej hodinek živí a hlavně, přišlo ještě něco jiného a to Junghans Meister Pilot a ty prostě musím mít. Takže se teď budu ještě několik měsíců těšit na nový hodinkový přírůstek a jsem zvědavý kdo se nakonec stane majitelem těchto krásek s pořadovým číslem 165.

 

Co byste si vybrali vy? Junghans 027/4567 Meister Agenda nebo Junghans Meister Pilot (samozřejmě v LE pro příští rok bez toho nápisu)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...