Přejít na obsah

MKII GMT


financ

Doporučené příspěvky

Natřít bezel na modro a přidat gmt ručičku je opravdu za 4 roky trochu málo. Nicméně jde taky o marketing a ten podle mě funguje skvěle. Kdyby to šmelili v Praze na krámě za 50.000, tak bych to fakt nechtěl, ale takhle, když je na to fronta a ještě si můžu počkat pár let, tak to beru všema deseti!

 

 

Mě spíš štve, že se to moc nikam neposouvá.. čekal bych, že za tu dobu zvládnou vylepšit detaily na pouzdře i lunetě, což by nebyl žádný velký problém - laserový řezačky toho zvládnou celkem dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Natřít bezel na modro a přidat gmt ručičku je opravdu za 4 roky trochu málo. Nicméně jde taky o marketing a ten podle mě funguje skvěle. Kdyby to šmelili v Praze na krámě za 50.000, tak bych to fakt nechtěl, ale takhle, když je na to fronta a ještě si můžu počkat pár let, tak to beru všema deseti!

 

 

Mě spíš štve, že se to moc nikam neposouvá.. čekal bych, že za tu dobu zvládnou vylepšit detaily na pouzdře i lunetě, což by nebyl žádný velký problém - laserový řezačky toho zvládnou celkem dost :)

tak tomuhle malinko nerozumím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak konečně už víme, na čem asi jsme.

 

http://www.mkiiwatches.com/2016/01/2016-01-25-project-gmt-updates/

 

Já jsem o prsa korejské ženy ve skupine č.3 :). Tak to vidím, že na řadu příjdu někdy v dubnu a hodinky snad budou do srpna. Není to žádná sláva, ale už je alespoň rámcově jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, vylosovali mě v poslední skupině tak teď přemejšlim, jestli do toho mám jít nebo ne...kurz už tak fajn není a hlavně když si připočtu clo a DPH, tak už to vychází skoro na 50, což mi přijde dost...a navíc na poslední přijde řada tak možná na Vánoce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednosměrně otočná luneta, to mi přijde jako docela nepatřičné pro GMT lunetu, zrovna u mkii kteří se všude ohání detailama.

 

Na ty dodávky v 2016 jsem moooc zvědavý, ale přeju vám ať to dorazí. Já jsem na tuhle firmu dostal nějakou alergii, ale Paradive bych si i přes to nechal asi pořád líbit, škoda že nejsou schopni 2 roky dát jediný spolehlivý update. Poslední slib byl v lednu před rokem, že Paradive znovu naskladni únor 2015 a od té doby ticho po pěšině.

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi prijde teda taky zvlastni - jednosmerna otocna luneta a klasicka ETA 2893, coz predpokladam, ze nebude nejak upravena na true GMT... Hodinky vypadaji pekne, ale jedinna vyhoda oproti Steinhart nebo Squale mi prijde mensi velikost pouzdra (40mm oproti 42mm). Kazdopadne vam preju, at mate hodinky co nejdriv, protoze ta cekaci doba je silena. Doufam, ze se to tu pak bude hemzit fotkama ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

To mi prijde teda taky zvlastni - jednosmerna otocna luneta a klasicka ETA 2893, coz predpokladam, ze nebude nejak upravena na true GMT... Hodinky vypadaji pekne, ale jedinna vyhoda oproti Steinhart nebo Squale mi prijde mensi velikost pouzdra (40mm oproti 42mm). Kazdopadne vam preju, at mate hodinky co nejdriv, protoze ta cekaci doba je silena. Doufam, ze se to tu pak bude hemzit fotkama ;-)

Jestli vidis jedinou vyhodu proti steinhartu prumer pouzdra, tak mkii neni pro tebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi takhle: stajny jsem mel tusim 2x a zpracovani je podle me mizerne, popsal bych to vyrazem "vsechno spatne" pouzdrem pocinaje, jdouce pres chapter ring, dynko, font, rucky, cifr a konce tahem. Mkii ma naopak zpracovani perfektni a dovolim si tvrdit, ze narozdil od Tudoru umi udelat spravne treba i to pouzdro.. kazdopadne kdo je spokojen stajnama, nemel by se zbytecne trapit s mkii, protoze ho to vyjde na mnohem vic penez a bude se trapit cekanim a ve finale mozna ani nedoceni zpracovani, do ktereho treba jeste nedorostl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty prachy bych i cekal, ze tam budou nejake podstatne rozdily. Na Steinech a Squale me rozciluje, ze nezachovali velikost pouzdra na 40mm, ale pustili se do 42mm. Ten narust neni tak velky, ale ono to pak leze nahoru hlavne lug-to-lug a uz jsou z toho pomerne velke hodinky. U MKII ma clovek na vyber z nekolika ciferniku a lunet, takze uz i v tohle je posun.

Proto jsem se ale podivoval stejne jako kolega Kloubik nahore, ze si aspon mohli dat praci i s tou oboustrannou lunetou, protoze ta se hodi na GMT hodinkach na treti casove pasmo. Stejne tak pocet kliku lunety. 48 kliku mi prijde zvlastni pocet. Cekal bych 24 - na kazdou hodinu jeden. Takhle to ma prave tusim Rolex. A co ten strojek, bude nejak upravenej, nebo jen klasicka ETA2893 a tim padem se prvnim povytazenim ovlada GMT rafika a datum a ne hodinova rucka?

Kdyz by tohle dotahli k dokonalosti, tak ty prachy za to chapu. Takhle ale krome velikosti mi to moc uzitne hodnoty vuci jinym neprinasi.

(Berte me prosim s rezervou, mluvi ze me clovek, ktery se minuly tyden dozvedel, jak funguji true GMT na Rolex oproti zbytku GMT s ETA 2893 a jeste ted se citi podveden ;) :D )

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...