Přejít na obsah

Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na tom neni nic moc k vysvetlovani. POcka jsou super. Tecka. Alpiny jsou super, byt mensi, tak uz je mam taky a jsem spokojenej (asi). Bells na ne ma ruku a je pravda, ze v jeho situaci neni moc kam upgradovat, kdyz by vylozene nechtel Rolady nebo neco od GS, kde za oboje da palku jak blazen. Takze mu v podstate nic jineho nez byt owg nezbyva :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej nezbývá, poslyš ty jseš zase odrzlej, když jsi byl na skok v tom prdelákově za velkou louží, kazí tě :D

Je kam upgradovat, ale vždy je tam nějaké ALE, takže celkem na prd a upřímně, já ani nemám nějakou potřebu jít vysloveně nahoru. Nejde mi ani o cenu, ani o značku a už vůbec ne o MI, však mě znáš, ale hodinky mi prostě musí padnou komplet vším a takových moc není, byť se zdá, že hodinek je nepřeberné množství. Ale abys měl radost, tak teď nejspíš něco přikupovat budu, sice jen takovou malou akvizici, ale sháním ji už dost dlouho, takže si jí užiju i tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak na gume je to potom znacka ideal, clovek s tym moze ist do opery aj do mora. True EDC pre mna. Idem pozret chrono zac je toho loket.

 

Aha 45mm, tak nic

Upraveno uživatelem Doq111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...