Přejít na obsah

Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50


Doporučené příspěvky

Nazdar, 
daj si poziadavku do sekcie kupim, mozno sa ti postasti a niekto ti ich pusti, za skusku nic nedas
Díky, tam jsem to taky postnul. Napadlo mě se ještě zeptat, jestli někoho nenapadá třeba i hodinářství, ve kterém by je měli v nabídce, ale to je této době tak trochu mimo mísu

Odesláno z mého PCT-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Právě teď, Regi napsal:

Díky, tam jsem to taky postnul. Napadlo mě se ještě zeptat, jestli někoho nenapadá třeba i hodinářství, ve kterém by je měli v nabídce, ale to je této době tak trochu mimo mísu emoji3.png

Odesláno z mého PCT-L29 pomocí Tapatalk
 

Tak je podstatne ci chces nove alebo z druhej ruky, tieto nove uz asi tazko zozenies, jedna otazka preco chrono24 nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je podstatne ci chces nove alebo z druhej ruky, tieto nove uz asi tazko zozenies, jedna otazka preco chrono24 nie?
Nové nepotřebuji, ale rád bych pravé S chrono24 nemám zkušenosti a i když je tam nějaká ochrana v podobě zadržení platby napoprvé se mi do toho úplně nechce.

Odesláno z mého PCT-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Regi napsal:

Nové nepotřebuji, ale rád bych pravé emoji1.png S chrono24 nemám zkušenosti a i když je tam nějaká ochrana v podobě zadržení platby napoprvé se mi do toho úplně nechce.

Odesláno z mého PCT-L29 pomocí Tapatalk
 

Chrono24 sa nemusis bat ja mam svoje odtial a uplna pohoda, v jeden den zaplatene a dodane som ich mal do dvoch dni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vladino125 Pokud se dívám jen na Evropu (abych neřešil přirážku) tak té nabídky tam moc není...a není i ta 8500 větší/tlustší oproti 2500?@ave1112 Každopádně než bych šel do chrono24 tak bych si je chtěl i nejdřív vyzkoušet...jsou krásné a moc je chci, ale nevím jak mi budou sedět. Třeba z toho pak nic nebude a nechce se mi za tyhle peníze kupovat něco na blind.

Odesláno z mého PCT-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Regi napsal:

@Vladino125 Pokud se dívám jen na Evropu (abych neřešil přirážku) tak té nabídky tam moc není...a není i ta 8500 větší/tlustší oproti 2500?@ave1112 Každopádně než bych šel do chrono24 tak bych si je chtěl i nejdřív vyzkoušet...jsou krásné a moc je chci, ale nevím jak mi budou sedět. Třeba z toho pak nic nebude a nechce se mi za tyhle peníze kupovat něco na blind.

Odesláno z mého PCT-L29 pomocí Tapatalk
 

Skus niekoho poprosit ci by ti ich nedal vyskusat i ked teraz to je take... , treba ich vyskusat na ruke nech mas istotu, najlepsie jedne aj druhe a basta 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušet u někoho z kolegů je určitě dobrý nápad - v minulosti to zde už párkrát proběhlo.
2500 má nižší pouzdro než 8500 (je to jen pár mm, ale ve vzhledu resp. porovnání průměr/výška a hlavně pohodlí při nošení to je znát) - kdysi jsem si dělal i přímé srovnání u AD.
Zde pěkné srovnání https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=247254



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušet u někoho z kolegů je určitě dobrý nápad - v minulosti to zde už párkrát proběhlo.
2500 má nižší pouzdro než 8500 (je to jen pár mm, ale ve vzhledu resp. porovnání průměr/výška a hlavně pohodlí při nošení to je znát) - kdysi jsem si dělal i přímé srovnání u AD.
Zde pěkné srovnání https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=247254




Díky moc za odkaz.

Odesláno z mého PCT-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusim dotaz i zde, neb mi jde primárně o 2200.50.00: má někdo na PO 45mm sponu s mikroregulací?

Vždy jsem byl vyznavač tahu, ale u PO mi maximálně vyhovuje origo rubber. Ale překlápěcí sponu bych rád nahradil za něco s regulací (originální spona po pár měsících navíc začala zatrhávat za oblečení - logo není dobře upevněné :-( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...