Přejít na obsah

Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, tak přidávám. Musím se pochlubit, protože teprve o víkendu jsem si je koupil, od zdejšího člena fora. Moje "první",(dlouho jsem váhal mezi kterýma se rozhodnout), nakonec jsem si vybral Omegy a jsem nadšený. Pořád se na ně dívám, je to krásný pocit:-) Fotky byly foceny z mobilu, tak snad ok...Nějaké hezčí nafotím už o víkendu. :lol2:

post-34799-0-49608800-1429562244_thumb.jpg

post-34799-0-18316000-1429562271_thumb.jpg

post-34799-0-64200400-1429562283_thumb.jpg

post-34799-0-55334700-1429562296_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davaj pozor na ten vonkajsi antireflex ja som ho uz musel odlestit niekde som to skrabol a mal som na nom dost vlasocnic tak davaj na to velky pozor

Hmm.

Moje su z roku 2010.. Ja som ich nosil denne skoro rok.. Kúpanie práca záhrada.. Proste toolwatch.. A vonkajší AR je stále ako nový krásny modrý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm.

Moje su z roku 2010.. Ja som ich nosil denne skoro rok.. Kúpanie práca záhrada.. Proste toolwatch.. A vonkajší AR je stále ako nový krásny modrý..

Ja som ich uz mouno take kupil vsimol som si to po troch tyzdnoch a nemohol som na to cumiet proste som tam mal vlasocnice nechapem ako ale boli tam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POcka maju vnutorny a aj vonkajsi antireflex a mne sa ten vonkajsi podarilo riadne poskrabat nemohol som uz na to pozerat tak som ten vonkajsi odlestil

Děkuji za informaci, budu si na to davat pozor...akorat ted nevim jestli se da poznat jestli ho tam jeste mam nebo uz byl odlesten.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som sa rozpraval o tom z jednym tipkom na inom fore a vravel mi ze zafir je velmi tvrdy a ta antireflexna vrstva si to niekedy moze odniest zafir tak lahko neposkriabes ale aj on sa da poskrabat bud takym istym materialom respektive tvrdsim co je uz len diamant tak mi to bolo povedane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...