Jump to content

Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50

Recommended Posts

Andy nekecej mu do toho jooo :D Je to asi můj jediný OWG parťák, tak ho nekaž.

Takto sa mi to paci Michale ze ma takto branis;-) byt OWG je pre mna idealne asi tak ako aj pre Teba

Mna len tak lahko nikto nenakazi;-)

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dekuju moc hezky Fraku:-)

Tak este nieco sem dam :-)

Vsetko fotim ufonom:-)

No je pravda, ze s vasima kouskama a vasima rukama je lehci byt owg. Kdybych nebyl promiskuitni defka, tak bych to taky dal ;)

Na tom neni nic moc k vysvetlovani. POcka jsou super. Tecka. Alpiny jsou super, byt mensi, tak uz je mam taky a jsem spokojenej (asi). Bells na ne ma ruku a je pravda, ze v jeho situaci neni moc kam upgradovat, kdyz by vylozene nechtel Rolady nebo neco od GS, kde za oboje da palku jak blazen. Takze mu v podstate nic jineho nez byt owg nezbyva :D

Prej nezbývá, poslyš ty jseš zase odrzlej, když jsi byl na skok v tom prdelákově za velkou louží, kazí tě :D

Je kam upgradovat, ale vždy je tam nějaké ALE, takže celkem na prd a upřímně, já ani nemám nějakou potřebu jít vysloveně nahoru. Nejde mi ani o cenu, ani o značku a už vůbec ne o MI, však mě znáš, ale hodinky mi prostě musí padnou komplet vším a takových moc není, byť se zdá, že hodinek je nepřeberné množství. Ale abys měl radost, tak teď nejspíš něco přikupovat budu, sice jen takovou malou akvizici, ale sháním ji už dost dlouho, takže si jí užiju i tak.

Tak předně to musí klapnout, což asi i klapne a nečekejte nic velkého, jsou to hodinky za pár šupů, ale skvělé a bude to zase trošku něco jiného, než jsem měl doposud.

• 1 month later...

Tak na gume je to potom znacka ideal, clovek s tym moze ist do opery aj do mora. True EDC pre mna. Idem pozret chrono zac je toho loket.

Aha 45mm, tak nic

Edited by Doq111

Presne tak su to správne univerzálne mašiny:-))) ceny na chrono máš od 2200 až po 3400 skoro, takže je to poriadny rozdiel, daj si požiadavku tu na mag a možno niekto bude predavať :-)

42mm verze ma lug to lug 48mm, takze super i na mou malou rucku. Navic jeste se starsim strojkem 2500 jsou prijemne nizke. Nove s 8500 uz jsou vysoke mrchy ;)

Jinak Ave, fotky jako vzdy na palec hore ;)