Jump to content

Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50

Recommended Posts

Nazdar, 
daj si poziadavku do sekcie kupim, mozno sa ti postasti a niekto ti ich pusti, za skusku nic nedas
Díky, tam jsem to taky postnul. Napadlo mě se ještě zeptat, jestli někoho nenapadá třeba i hodinářství, ve kterém by je měli v nabídce, ale to je této době tak trochu mimo mísu

Odesláno z mého PCT-L29 pomocí Tapatalk

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dekuju moc hezky Fraku:-)

Tak este nieco sem dam :-)

Vsetko fotim ufonom:-)

Právě teď, Regi napsal:

Díky, tam jsem to taky postnul. Napadlo mě se ještě zeptat, jestli někoho nenapadá třeba i hodinářství, ve kterém by je měli v nabídce, ale to je této době tak trochu mimo mísu emoji3.png

Tak je podstatne ci chces nove alebo z druhej ruky, tieto nove uz asi tazko zozenies, jedna otazka preco chrono24 nie?

Tak je podstatne ci chces nove alebo z druhej ruky, tieto nove uz asi tazko zozenies, jedna otazka preco chrono24 nie?
Nové nepotřebuji, ale rád bych pravé S chrono24 nemám zkušenosti a i když je tam nějaká ochrana v podobě zadržení platby napoprvé se mi do toho úplně nechce.

před 44 minutami, Regi napsal:

Nové nepotřebuji, ale rád bych pravé emoji1.png S chrono24 nemám zkušenosti a i když je tam nějaká ochrana v podobě zadržení platby napoprvé se mi do toho úplně nechce.

Chrono24 sa nemusis bat ja mam svoje odtial a uplna pohoda, v jeden den zaplatene a dodane som ich mal do dvoch dni

před 34 minutami, Vladino125 napsal:

No ani na Chrono24 ich ale moc nie je čo som pozeral cca mesiac dozadu.
Myslím s kalibrom 2500.

43dacfdb86c6a2bb4cfa002c7a992020.jpg
@ave1112 - cakam už na nový strap tak potom ti sem prispejem na inšpiráciu.

Oukej Vladino, potom to mozes postnut😉

@Vladino125 Pokud se dívám jen na Evropu (abych neřešil přirážku) tak té nabídky tam moc není...a není i ta 8500 větší/tlustší oproti 2500?@ave1112 Každopádně než bych šel do chrono24 tak bych si je chtěl i nejdřív vyzkoušet...jsou krásné a moc je chci, ale nevím jak mi budou sedět. Třeba z toho pak nic nebude a nechce se mi za tyhle peníze kupovat něco na blind.

Jasne chápem. Teraba skúsiť

Myslím že 2500ky sú tenšie o 2mm možno. PO s kalibrom 8500 sú hrubšie hlavne kvôli priehľadnemu dnu.

Před hodinou, Regi napsal:

@Vladino125 Pokud se dívám jen na Evropu (abych neřešil přirážku) tak té nabídky tam moc není...a není i ta 8500 větší/tlustší oproti 2500?@ave1112 Každopádně než bych šel do chrono24 tak bych si je chtěl i nejdřív vyzkoušet...jsou krásné a moc je chci, ale nevím jak mi budou sedět. Třeba z toho pak nic nebude a nechce se mi za tyhle peníze kupovat něco na blind.

Skus niekoho poprosit ci by ti ich nedal vyskusat i ked teraz to je take... , treba ich vyskusat na ruke nech mas istotu, najlepsie jedne aj druhe a basta 🙂

Vyzkoušet u někoho z kolegů je určitě dobrý nápad - v minulosti to zde už párkrát proběhlo.
2500 má nižší pouzdro než 8500 (je to jen pár mm, ale ve vzhledu resp. porovnání průměr/výška a hlavně pohodlí při nošení to je znát) - kdysi jsem si dělal i přímé srovnání u AD.
Zde pěkné srovnání https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=247254

Vyzkoušet u někoho z kolegů je určitě dobrý nápad - v minulosti to zde už párkrát proběhlo.
2500 má nižší pouzdro než 8500 (je to jen pár mm, ale ve vzhledu resp. porovnání průměr/výška a hlavně pohodlí při nošení to je znát) - kdysi jsem si dělal i přímé srovnání u AD.
Zde pěkné srovnání https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=247254

Díky moc za odkaz.

Byla by tu tedy nějaká dobrá duše, která by byla ochotná se v této době se mnou sejít v Praze, abych si mohl vyzkoušet nějaká PO s kalibrem 2500? Případně bych rád vyzkoušel i 8500. Předem děkuji.

@Regi skús si to na stránke napísať do statusu - tam budeš mat oveľa väčšiu šancu že si to niekto všimne ako tu.
Teď se zeptám jako pako...myslíš jako podpis do statusu na fóru na webu?

Zkusim dotaz i zde, neb mi jde primárně o 2200.50.00: má někdo na PO 45mm sponu s mikroregulací?

Vždy jsem byl vyznavač tahu, ale u PO mi maximálně vyhovuje origo rubber. Ale překlápěcí sponu bych rád nahradil za něco s regulací (originální spona po pár měsících navíc začala zatrhávat za oblečení - logo není dobře upevněné :-( )

Ako som sľúbil - nový strap, no na prvý moment nie som úplne presvedčený a mám zmiešané pocity. Na rubber sa to nechytá, ten je na PO naozaj top. 

1DCF7D02-42BB-41BE-8EF1-65A92D1098AB.jpeg

EF6720D6-63A6-446A-8F7A-9707629D8230.jpeg

• 2 weeks later...