Přejít na obsah

ARCHIMEDE


kandrdas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Nikde jsem tu nenašel samostatné téma pro hodinky Archimede. Jesti už tu někde je, tak se velice omlouvám. Ale ve skupině "německé hodinky", prostě nic. Čím to? To je tato značka tak málo známá, anebo její hodinky nikdo nenosí? Vážně uvažuji o koupi těchto pilotek http://www.chronoshop.cz/archimede-pilot-42/archimede-pilot-h.

 

Nehledal jsem však pouze informace o těchto hodinkách, ale o tématu Archimede všeobecně (tady na fóru) a moc se mi toho najít nepodařilo.

 

Můžete někdo poradit? Děkuji.

Zkusím trochu oživit 3letý dotaz na samostatné vlákno (v sekci Německé hodinky). Myslím že by si to Archimede zasloužily, což? Ztotožňují se s výše uvedeným naprosto stejně. Vyhledávat se samozřejmě napříč dá, ale není to tak přehledné. Navíc bych se rád taky podělil o nějaké dojmy ;)

 

 

Sent using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Bert

sešel jsem 21/8 s píšícím bardem jinak též kvůli výročí ruských tanků, abychom si o o tom něco řekli v proudu dobrého moku. Bo vím, že je to obchodně člověk přičinlivý, většinou se dostaví vždy a zase jiných v nových hodinkách, byl jsem vlastně nejvíce zvědav na jeho další akvizici. Dost dobrý říkám a koukám na osobu na ruce s něčím, co mi dalo docela námahu to přes stůl a chabé světlo nálevny rozpoznat. Naprosto mu to sedlo a souznělo s dávnou historii o záchraně postřelených v srpnových událostech. Jeho hoďky se mi zamlouvaly, ale jen ve sporých momentech jsem viděl a zahlédl přes stůl nějaké detaily, abych to celé mohl určit - a přece - Archimede automatik. 

 

Koukal jsem zde, abych se poučil a zpříjemnil další zážitek. Nemají své vlákno, i když jde o solidní výrobky v kategorii do 1000eu. To mi přišlo překvapivé.  :helpsmilie: Tak vlastně tím pádem bych se také přimlouval za jejich vlastní vlákno - jestli to není neřešitelný problém. Děkuji Berte.

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Archimede - Pilot Chronograph (díky DenyK mé první automaty) v natahovači se zapomenutým, spuštěným chronografem :)

77bc5a7e225cb51e2a6004a4183aa03c.jpg

Krásný to pohled...

 

Kdyby někdo hledal, tak se natahují při otáčení winderu ve směru hodinových ručiček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Zkusím trochu oživit 3letý dotaz na samostatné vlákno (v sekci Německé hodinky). Myslím že by si to Archimede zasloužily, což? Ztotožňují se s výše uvedeným naprosto stejně. Vyhledávat se samozřejmě napříč dá, ale není to tak přehledné. Navíc bych se rád taky podělil o nějaké dojmy ;)

 

 

Sent using Tapatalk

 

Ahojte, taky se primlouvam za samosatatne vlakno. Nevidel jsem tu zadnou reakci na tito dotazy, je to potreba smerovat na primo na moderatora?

 

Archimede byly moje prvni opravdove hodinky, pilotky ktere porad mam, tak je to mozna citovou vazbou, no prispevku je tu celkem dost.

post-35793-0-88090400-1564090207_thumb.jpg

Upraveno uživatelem jakubko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Chronoshop má Archimede v akci. Třeba takový manuální Pilot 42 v ceně pod 20k je lahůdka při tom zpracování (např. vícedílné pouzdro).

Sám jsem jich pár měl a jejich Pilot Chronograph byl vyloženě machrovsky udělaný kousek (a to jsem měl i nějaký ty IWC pilotní chrona).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...