Přejít na obsah

Zkusenosti s dorucovanim Hermes


Kid_A

Doporučené příspěvky

Další moje zkušenost s Hermes.
Zboží zakoupeno na ebay a odesláno pomocí služby Hermes. Po týdnu mně sledovací číslo na stránkách ebay (i jinde)
informuje že" Odesílatel odeslal data elektronické objednávky". kontaktoval jsem odesilatele, že  "balík není v pohybu", ten mně zaslal potvrzení o odeslání, které jsou v pořádku.
A dnes upozornění PPL prostřednictvím SMS o uložení zásilky na parcelshopu, takže "Šťastný konec". Sledovací číslo, které se "překlopí" na PPL (viz. příspěvky výše) už bylo v pořádku.
Bez uvedení mého telefonního čísla na dodací adrese by to bylo asi ještě komplikovanější.

Bitte. Schreibe unbedingt meine Telefonnummer +420xxxxxxxxx an die Lieferadresse - damit mich der Lieferservice kontaktieren kann.

Některé servery pro sledování Vašich zásilek
https://www.17track.net/cs
https://www.ship24.com/cs
https://www.trackmyshipment.co/shipment-tracking  USA
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím a poprosím o radu. Andy by to mohl vědět 🙂. Posílám balík přes Hermes z Německa do ČR. 

23.11. balík odeslán z Füssenu 

24.11. balík v Graben 

25.11. balík v Bad Hersfeld 

27.11. balík ve Vídni a dále předán mezinárodnímu přepravci 

3.12. balík se nepohnul. Volám post.at a tam mi řeknou,že balík byl poslán do ČR. Dokonce mi přijde písemně na moji e-mail adresu od össtereichische Post z Vídně dopis,že balík byl předán české  straně.

Žhavím linky PPL a mám už i české sledovací číslo,na PPL je mi oznámeno,že balík je asi někde v Česku v centrálním skladu někde u hranic a už se týden nehýbe ale nejsou bohužel schopni mi přesně říct kde přesně je a proč se nehýbe. No tak už se teď týden válí někde v ČR,nehýbe se a oni mi nejsou schopni říct kde? Co teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem bohužel taky oběť Hermesu. Koupil jsem na eBay fotoaparát z DE a de to přes Hermes. 12.4. zásilka podána, poslední záznam je z 19.4. - Die Sendung wurde in Wien sortiert und weiterversandt a od tý doby nic. Díky rakouskýmu Hermes mám i český PPL číslo, PPLko dostalo údaje k zásilce, zásilku samotnou ale už ne. Balík je teda seklej bůh ví kde někde v meziprostoru.

Zkoušel jsem i volat na německej Hermes a bylo mi lámanou angličtinou řečeno ať kontaktuju odesílatele. Psal jsem na Hermes a přišla stejná odpověď - ať to řeší odesílatel, s ním mají smlouvu. O peníze se nebojím, eBay mi je vrátí, s prodejcem se navíc skvěle komunikuje, bude mě ale mrzet obsah toho balíčku. Jak někdo může bejt takhle neschopnej, nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem komunikoval na chatu s post.at a taky s PPL. Na post.at tvrdí že balík předali smluvnímu dopravci DHL, PPL zase že jim balík ještě nikdo nepředal. A teď babo raď, pokládám balík za ztracenej, počkám pár dní do konce eBay lhůty pro doručení a klikám že balík nepřišel, pochybuji že se to hne.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vejfuk mně se stalo úplně to samé. Posílala jsem z Německa balík do ČR přes Hermes. Poslední stopa v Rakousku ve Vídni. Balík přišel nakonec až za 2 měsíce. (Posílala jsem v listopadu,přišel v lednu). Dodnes nevím,kde přesně se 2 měsíce válel. V Rakousku mi řekli,že předali balík mezinárodnímu přepravci,PPL ale tvrdilo,že ho do přepravy nedostali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Tak po dlouhé době mně byl zaslán balíček přes Hermes (odeslán 28.8 - dodán 11.9).
A důležitá změna - dopravcem v České republice je Česká pošta sledovací číslo pro poštu jsem zjistil zde www.myhermes.de  --→ Sendung verfolgen --→ Internationaler Versandpartner --→ Sendungsverfolgung

Upraveno uživatelem jarek163
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...