Přejít na obsah

Univerzální hodinky 3.500-7.000Kč


Doporučené příspěvky

Začli se mě líbit hodinky, nikdy jsem žádné neměl. Jestli automat atd. to se moc nevyznám hlavně aby se my líbili. Pracuji jako trenér ve fitku. Chtěl bych něco co se hodí ke všemu jak do mé práce tak k tričku tak ke košili. Rád si nechám poradit tipy? Jaký deisgnový styl hodinek se líbí a splňuje obojí? A zároveň popíšu jaké se mě z lajckého pohledu líbí.

 

Líbí se mě černý kožený pásek bez takových žíhaných potisků a nejvíce matné stříbrné tělo s černým dnem a bílímy popisky, myslím, že šedé tělo nebo bronzové nemusí vypadat taky vůbec špatně: 

http://img534.imageshack.us/img534/9660/ennebibronzo.jpg

 

 

Stylově se mě strašně líbí Steinhart Triton pokud existuje něco podobného bral bych asi hned

https://truetimetools.files.wordpress.com/2010/08/steinhart-triton-black-02.jpg

 

Značka Triwa Chrono Lansen nevypadají taky špatně, ale není to úplně nastopro.

http://triwa.com/en/watches/lansen-chrono/stirling-lansen-chrono-black

 

Stříbrné celokovové se mě nikdy nějak nelíbili, ale v reálu když jsem na někom viděl Invicta 8962 tak byly strašně hezký, z fotek bych o nich nikdy ani nepřemýšlel.

 

Pak se my líbí Invicta 1108, ale taky v reálu to nemusí být tak hezké můžou být až příliš robustní

http://images.ak.markavip-cdn.com/media/catalog/product/cache/0/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/4/1409NVC-INVICTA-1108-1.jpg

 

Moc se my taky líbily Fossil FS5016, v reálu, ale byly až moc robustní a ten čas nic moc čitelný. Např. Fossil JR1467, ale v reálu to nemusí vypadat tak pěkně jako z fotek.

 

Fórum sem moc neprohlížel jen jsem si všimnul, že se tu chválí Orient, Seiko, Tissot atd. dizajnově mě, ale žádné zatím nezaujaly.

 

A ještě se my líbí styl alá Hublot co má Berdych bronzové, styl Hublot se my spíše líbí šedé z černým dnem a koženým páskem, ale něco takového najít aby se to hodilo ke všemu takový ty jakoby napodobeniny jsou zase až příliš robustní co jsem já našel.

Upraveno uživatelem hmpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

no asi jediné rozumné řešení v této cenové relaci jsou ta monstra. Vypadají zajímavě a jsou kvalitní. Nespočet kombinací, možnost měnit řemeny Podívej se tady do fóra japonské hodinky, SEIKO MONSTRA a tam se zorientuješ, co je možné a nemožné:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty celé kovové i s řemínkem a černé dno co jsem koukal na obrázkách jsou hezké, nevím, ale jestli chci kovový řemínek. Takže ty Seiko Monstr líbí se my opravdu moc, v té variantě rolovaný pásek černé dno, bílo červený ciferník s ručičky vypadá pěkně. Nicméně ten ciferník nevypadá takhle od oka třikrát přehledně, ale třeba se pletu. A ten rolovaný pásek nevím nevím.

 

Hádám toto už jsou nějaké modifikace?

http://i161.photobucket.com/albums/t208/yobokies/Mods/IMG_3666.jpg

Upraveno uživatelem hmpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to jsou modifikace. Řemen na ně můžeš obout jakej chceš, ať už je koupíš na čemkoli. Kovový náramky i všechny gumový/kožený/nylonový řemeny jsou jednoduše odendávací...

 

Tím "černým dnem" myslíš ciferník? Jsem teď strávil dvě minuty dumáním nad tím, jestli myslíš dýnko, datumovku nebo něco jinýho...

 

Jinak Monstra jsou asi jediná smysluplná volba v tomhle stylu a ceně. Rozhodně oproti Fossilu a nějakejm čínskejm nonamům, případně proti kopírkám Rolexek (a tady i Vodolazů) od Invicty.

 

Já bych vzal oranžový monstra a přezouval bych řemeny.

004-7_zps622e05ef.jpg

4304096367_04af3e838e.jpgMonaco%20Watchstrap%202.jpg

mOza5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano "dnem" jsem myslel ciferník pardónek. Váhal jsem jestli se registrovat a teď jsem rád, že jsem tak učinil je vidět když někdo něco sleduje tak je přehled děkuji, že jste mě nasměrovali (já sleduju audio několik let tzn sluchátka, repro..) čím víc na monstra koukám tím víc se my líbí, teď už si jen vybrat tu barvu. Už my ani nepřijde ten ciferník nepřehledný.

 

Ještě se zeptám jak se pozná nový model a starší?

Upraveno uživatelem hmpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monstra jsou skvela, sam mam New Orange Monster. Ta oranzova se da kupodivu nakombinovat se spoustou remenu a na ruzne mozne prilezitosti. Ale uprimne, pokud je chces ke kosili do prace (oblekove kosili), tak tam to neni az tak 100% super. Jako da se, ale musis taky pocitat s tim, ze je to kus oceli a ne pod kazdou manzetu se vejdou. V tehle cenove relaci bych se mrkl jeste na Orient Mako/Ray, taky takove univerzalky. Pripadne jeste dalsi modely od Seika. Prikladam nekolik svych fotek:

 

post-5997-0-40517700-1427068462_thumb.jpg
post-5997-0-10720600-1426478692_thumb.jpg
post-5997-0-19643900-1421600542_thumb.jpg
post-5997-0-49867900-1420265209_thumb.jpg


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano "dnem" jsem myslel ciferník pardónek. Váhal jsem jestli se registrovat a teď jsem rád, že jsem tak učinil je vidět když někdo něco sleduje tak je přehled děkuji, že jste mě nasměrovali (já sleduju audio několik let tzn sluchátka, repro..) určitě si Monstra koupím čím víc na ně koukám tím víc se my líbí, teď už si jen vybrat tu barvu. Už my ani nepřijde ten ciferník nepřehledný.

 

Ještě se zeptám, pardónek předem nevim jak to napsat :D u ciferníku pod sklíčkem jak jsou popisky 05, 10 atd. tak to je ten starší model a ten čistý bez popisků první fotka v tomto vlákně je ten nový model?

 

Presne tak, s cisly je stary model, bez cisel je novy model. Je tam taky zmena v korunce a ve strojku. Novy ma uz hacking.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se zeptám jak se pozná nový model a starší?

Vizuálně se poznaj tím, že na novejch je jiná korunka, na ciferníku chybí ta 24h stupnice a indexy maj ten ostrej trojúhleníkovej tvar.

 

Z hlediska funkčního, v novejch je strojek 4R36, kterej sice vychází z původního 7S26 (kterej je ve starejch monstrech), ale má navíc ruční nátah a hacking (při vytažení korunky se zastaví vteřinová ručička, takže je snazší je nařídit na vteřinu přesně).

 

AndyAaron: Tazatel dělá trenéra ve fitku, tam to asi moc oblekový nebude:).

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oblek neřešit, ten nosím jen příležitostně. Aby byly univerzální na běžný nošení jeany, košile a v práci triko. Myslím, že tyto to splňují. Jinak na té předposlední fotce vypadají hodně pěkně a zajímavě s tím černým opletem.

Upraveno uživatelem hmpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vizuálně se poznaj tím, že na novejch je jiná korunka, na ciferníku chybí ta 24h stupnice a indexy maj ten ostrej trojúhleníkovej tvar.

 

Z hlediska funkčního, v novejch je strojek 4R36, kterej sice vychází z původního 7S26 (kterej je ve starejch monstrech), ale má navíc ruční nátah a hacking (při vytažení korunky se zastaví vteřinová ručička, takže je snazší je nařídit na vteřinu přesně).

 

AndyAaron: Tazatel dělá trenéra ve fitku, tam to asi moc oblekový nebude:).

 

Oblek neřešit, ten nosím jen příležitostně. Aby byly univerzální na běžný nošení jeany, košile a v práci triko. Myslím, že tyto to splňují.

 

Sorry, to jsem na zacatku prehlidl. Ja videl ten pozadavek ke tricku i ke kosili, proto jsem to zminoval. Tim padem pak cajk ;-)

 

Edit: Za sebe bych sel do tech oranzovych, prijde mi, ze maji vetsi koule :-)

 

 

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak na té předposlední fotce vypadají hodně pěkně a zajímavě s tím černým opletem.

Tyhle nylonový "NATO" strapy jsou fajn. Jsou tuny různejch barevnejch variant, stojí to pár korun a vyměnit to můžeš během třiceti sekund bez jakýhokoli nářadí...

http://www.cheapestnatostraps.com/collections/nato

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy ty Orient Bay/Ray jsou taky opravdu moc hezký http://orientwatchusa.com/blog/wp-content/uploads/2013/12/DSC8382-1024x678.jpg

vypadájí jak ty Invicta 8926 akorát ještě citelně líp. 

 

Vybral jsem si ty Monster (pokud my neprdne v kouli na ty Steinhart Triton) líbí se my ty nové modely s těmi zuby ciferník oranžový, ciferník černo červeno bílí i ten ciferník černo bílý. Všechny 3 varianty jsou hezký. Máte ještě tip na pěkný černý jednoduchý kožený pásek k nim?

 

edit: A díky za ty Nato strapy)

 

edit2: ty vypadaj taky hezky jednoduchý Tudor Ranger až na tu cenu

http://watch-anish.com/wp-content/uploads/2014/09/tudor-ducat-shoot-photos-cool-bikes-and-watches-watch-anish-watchanish-black-shield-london-ranger-heritage-nato-camo-strap.jpg

Upraveno uživatelem hmpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ta Invicta je především přerostlá kopírka Rolexu Submariner s lunetou okopírovanou pro změnu z Omegy SMP.:)

Rolex-Submariner-116610-LN7.jpg160358d1285852736-halbes-glied-fuer-die-

 

Pro ten nylonovej řemen z Andyho fotek googluj "nato strap". Můžeš mrknout třeba na link v mým předchozím postu. Z hlediska ostatních řemenů bych se podíval sem:

http://www.strapshop.cz/

 

Monstra maj myslím 20mm rozteč nožiček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, ten cerny byl kupovany ve strapshopu, ten khaki s pruhy (ma to pry byt vzor watchuseek) je kupovany v cheapestnatostrap. S obema obchody zadny problem a jak pise USER47, vymena rychla a bez naradi a hodinky dostanou jinej look.

 

 

Andy ty Orient Bay/Ray jsou taky opravdu moc hezký http://orientwatchusa.com/blog/wp-content/uploads/2013/12/DSC8382-1024x678.jpg

vypadájí jak ty Invicta 8926 akorát ještě citelně líp. 

 

Vybral jsem si ty Monster (pokud my neprdne v kouli na ty Steinhart Triton) líbí se my ty nové modely s těmi zuby ciferník oranžový, ciferník černo červeno bílí i ten ciferník černo bílý. Všechny 3 varianty jsou hezký. Máte ještě tip na pěkný černý jednoduchý kožený pásek k nim?

 

edit: A díky za ty Nato strapy)

 

edit2: ty vypadaj taky hezky jednoduchý Tudor Ranger až na tu cenu

http://watch-anish.com/wp-content/uploads/2014/09/tudor-ducat-shoot-photos-cool-bikes-and-watches-watch-anish-watchanish-black-shield-london-ranger-heritage-nato-camo-strap.jpg

 

Invicta 8926 mam taky jeste starou lunetou, takze to je vylozene Submariner homage. Jelikoz se to tu moc nenosi, tak ti nebudu radit, aby sis je poridil. Ja mam v planu se jich zbavit, protoze jestli casem postoupis dal, tak ti proste Invicta nebude stacit.

 

Ty orienty jsou taky velice dobra volba, mne ted lezi v hlave pepsi Mako, ale nechci ti zbytecne motat hlavu :D  S monstry nemuzes udelat chybu a i kdyby te casem nudily, tak je tady na foru prodas behem dne...


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dají se někde koupit Monstery za lepší cenu ze zahraničí u nás je mají za 7,5tisíce, že bych to zaplatil mastercardkou? Paypal se mě zprovozňovat moc nechce.

 

A kupodivu se mě líbí asi nejvíc ty s tím černo-červeno-bílým ciferníkem.

 

Ještě jsem se bavil s pani v obchodě nahodila téma automaty a prý jakmile s nimi 2 dny nebudu fungovat tak se vypnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...