Přejít na obsah

Univerzální hodinky 3.500-7.000Kč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem zmaten, stojí těch sedm stránek tohohle vlákna za to, když jsou na osmé v univerzálních hodinkách 3500 - 7000 Kč Datejusty? :lol2:

Hádám se mu zalíbil jejich design a teď bude hledat podobné kousky v náležité cenové.

Já bych těch předchozích 7 stran nezatracoval, určitě ne kvůli fotce DJ na té osmé ;) (jsou to pěkný hodinky)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím tak po cca půl roce používání Seiko SRP307K1 se musim pochlubit, že jsem strašně spokojenej a chtěl bych ještě jednou poděkovat za tento tip na hodinky ten nový typ Monster se my od začátku líbil, nakonec jsem gumu nekoupil na tom tahu se my líbí a jsem asi líný. Koupil jsem je na mywatcheshub za hezkých cca 5.100,-Kč přes paypal. Stále jsem názoru, že tato barevná varianta je nejuniverzálnější, ale bylo by my asi jedno kdybych měl drákuly nebo oranžády všechny 3 varianty maj něco do sebe. Jediné co bych vylepšil být Seikem pokud bude nová varianta Monster zase někdy v budoucnu tak bych udělal možná výraznější ciferník jako je na fotkách, takto efektně vypadájí jen když jsou dobře natočené na odlesk a určitě by pak byl přehlednější i čas nebo i víc variant třeba s modrym ciferníkem to by byla bomba s těma zubama))).

Asi konec hlášení, děkuji Vám myslím, že my budou dělat dlouhou dobu radost a jsem takovej hodně přísnej abych měl ať už telefon nebo cokoliiv jako nový bez škrábanců a u hodinek my je to nějak jedno vždycky nějak s nima o něco zavadim aniž bych chtěl  :D   

 

foto z google obrázky nechce se my to fotit

o0e4ye.jpg

Upraveno uživatelem hmpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jste u těch DJ, je něco s podobnými parametry v cenové hladině kolem sedmi tisíc? (38 mm, 100m, šroubovací korunka, relativně čistej cifr a luneta s reliéfem). (Prostě něco jako Bulova super seville - ten day navíc se mi tam líbí :))

Upraveno uživatelem vikinho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu strašně se těším na ty new black Monstra :) už jsem zprovoznil paypal bylo to strašně těžký jen jsem vložil kartu do systému paypal a bylo to :D ještě nějakou tu podobnou gumu najít jak jsem dal ve 129 příspěvku. Seiko nedělá vice gum jen tu rolovanou?

Ahoj, tady najdeš silikonu..... http://www.watch-band-center.com/watchstrap-s315h304-Watch-bands-22mm.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na Seiko SNXJ89, daji se sehnat pod 200usd, ale maji svetly cifernik. Jejich paradoxem je, ze jsou to normalni Seiko 5 a modely ve stejne kategorii se toci kolem 70-100usd. Tyhle, diky urcite podobnosti jsou 180+usd :-) Neco podobneho delal i orient, navic k tomu s day-date komplikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal je aji Citizen, kterej tady ještě myslím nepadl. Např:

http://www.ebay.com/itm/Citizen-Automatic-21j-Jewel-GN-4W-S-Water-Resistant-Watch-/231538332639

 

Dělali jich hromadu různejch kombinací.

Já mám doma tyto a jsou fajn, jak jsou malý tak jsou strašně pohodlný a vůbec se mi líbí. Celkem rád je nosím.

post-41106-0-05116600-1455015744_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy, díky za tipy, koukám, že jsi ještě o kousek dál, než já :-) Orienty se dnem na dvanáctce jsou EV0S003W (EV0S005W) nebo CEV0J003W).

 

Sandozy v nabídce jsem koukal, a trochu o nich pro zkoušku přemýšlím, ale... 

 

ŠROUBOVACÍ korunku mají (alespoň, co jsem zatím zjistil - rád se nechám opravit) jen Bulovy (super seville) a Titoni Cosmo King... A obojí se v zadané cenové úrovni v rozumném stavu špatně shání..

Upraveno uživatelem vikinho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...