Přejít na obsah

Univerzální hodinky 3.500-7.000Kč


Doporučené příspěvky

Zvolil jsi dobře. Z gumou se nějak netrap. Než jí budeš potřebovat, tak se tu objeví v prodejním vlákně nebo si sám dáš poptávku. Kde se v Praze pohybuješ? Já ti můžu ukázat Black New Monster....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak Monstra definitivně vybraný SRP307K1 a objednám to ze zahraničí v nejbližších dnech, origo tah i origo guma k nim jde nejvíc, kůže ani strapy my k nim nesedí to by musel být nějaký jakoby masivnější strap nebo kůže hodně ležerně nenápadně udělaná. 

 

Nicméně musim říct, že se my taky dost začínají líbit klasika Orient Ray s černým ciferníkem i oranžovým i Raven celé černé s tahem a Mako černý ciferník i oranžový. A Seiko SKX007.

 

A kdybych měl jít úplně do detailu tak do budoucna když narazim na nějaký matnější silnější tělo jednobarevné (něco v mezi stylu Steinhart Triton, Marinemaster, H2O Kalmar, Hublot) stříbrné nebo šedé nebo černé a nenápadný černý kožený pásek nevim jak líp bych to popsal tak to bych chtěl úplně nej na nic takového jsem, ale nenarazil co by mě uhranulo.

 

Orient Ray FEM65008B9

21o380z.jpg

 

Seiko SKX007

et5mad.jpg

Upraveno uživatelem hmpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoreticky bych pak mohl zvednout zdvojnásobit rozpočet ppokud se my jóo bude něco líbit, když mě Monstra učarují přeci jen budou to první hodinky.

Upraveno uživatelem hmpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rozhodovani Monster/SKX007/Mako/Ray se v podstate neda slapnout vedle. Spis to hrozi prusvihem, ze budes chtit vsechny :lol2:

 

Jinak strapy jdou k monstrum bajecne, az nejaky pekny najdes a vyzkousis, tak uvidis. Tah je klasika. Mne se moc nelibi ta potapecska guma zase...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle SKX007, ale nemají originální vzhled. Mají minimálně ciferník z jiných hodinek. Originál 007 nemá orámované indexy a datumovku.

 

Jak tak na ty 007 koukam, tak to bude celkove nejaka skladacka, protoze ani rucicky klasickym SKX007 neodpovidaji... Ale musim rict, ze tohle provedeni ciferniku se mi libi vic, rafiky bych nechal puvodni, vic by to ladilo s indexem na dvanactce.

 

 

Tak creationwatches by to mělo jít mají nabídku secure mastercard, ale skywatches asi ne tam sem jinou možnost než paypalem nenašel.

 

Paypal je bezpecnejsi platba, takze do budoucna doporucuju poridit. V US jsem byl ze zacatku celkem v soku, kdy cislo kreditky vcetne data expirace a bezpecnostniho kodu je tu temer verejna informace, takze kde to jde, platim paypalem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem měl cestu kolem Koscomu a pár monster či skoromonster tam naskladněno maj. Kromě drákul tam maj ještě jiný barevný varianty:

http://www.hodinky-koscom.cz/cz/seiko-srp581k1

http://www.hodinky-koscom.cz/cz/seiko-srp583k1

 

A i několik modelů s tím ochranným shroudem...

http://www.hodinky-koscom.cz/cz/seiko-srp637k1

http://www.hodinky-koscom.cz/cz/seiko-srp639k1

http://www.hodinky-koscom.cz/cz/srp641k1

srp637-5.jpg?t=1421271936

 

Plus tam byly i ty modely, který tak nenápadně propaguje ona reklamní osoba v předchozím postu.

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou sice pekny, ale uz je to vic jak dvojnasobek toho rozpoctu, ktery tu byl pozadovan, tj 3,5 - 7 tis. CZK. To ti tazatel moc nepodekuje ;) I kdyby je hledal na netu, tak predpokladam, ze pod desitku to moc nepujde...

Jak zaradili Monstra do rady Prospex, tak zvedli dost cenu. Nemate nekdo info, jestli to je opravnene? Je tam lepsi strojek? Lepsi material?

 

To co propaguje Inhodinky.sk se mi moc nelibi. Ale ve stejne rade jsou tam klasicke ocelove a ty by mi nevadily. Pritom za odpovidajici cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V koscomu maj i normální monstra za nesmyslnou cenu, netuším, zda se tyhle nedaj taky venku sehnat o půlku míň...

 

V těch normálních prospex monstrech s day-date je 4R36. Nicméně existuje ošklivější a dražší verze s 6R15, která má kyklopa a neukazuje den v týdnu (SBDC023 + SBDC025).

81lYpnmwo3L._UY606_.jpg81g8daoGSAL._UY606_.jpg

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypada dost zvlastne. A pokud jde to ty indexy, tak bud by mely byt hranate s cisly, jako na prvnich monstrech, nebo spicate bez cisel, jako na druhych monstrech. Tohle mi uplne nesedi... A pokud je tam porad 4R36, tak nevidim duvod proc tak zvedat cenu. Strojek stejny, vodotesnost stejna, design hodne podobny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v těch SBDC už není 4R36. A jinak klasický oranžový/černý monstra bez kyklopa, shroudu nebo těch barvičkovejch PVD variant v řadě prospex vůbec nejsou, ne? Cenovej růst mezi jakejma modelama srovnáváš? Barevný limitky už byly dost drahý před tím, než na to nalepili logo prospex.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnaval jsem klasicka dvojkova monstra, napriklad ty moje oranzove SRP309 versus ty SRP581 a SRP583 versus SBDC, co jsi postoval vys. Puvodni cena monster se pohybovala od 5 do 8 tisic (+-), nejspis dle verze K a J. Na netu to je ted 200 - 290 USD. Ty nove SBDC jen namatkou cena na amazonu 457 USD, z tvych odkazu vys pres 14 tis. CZK. Tady mi proste neni jasne to navyseni ceny a neprijde mi to opodstatnene. Proto jsem se nad tim pozastavil.

Jestli byly limitky drahy uz pred tim, to nevim. Zas tak se v tom nevyznam. Chapu vyssi cenu limitky rekneme do 50% ceny. Ale navyseni o 100% a vyse? Nevim, nevim, zas tak moc se mi ty limitky nelibi, takze bych se ani nemel o cem rozhodovat.

Kazdopadne diky za objasneni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti neobjasní nikdo, prostě SEIKO si strojek 6R15 cení víc, než 4R36 (resp. lidi jsou ochotni za něho utrácet víc).

Ja to myslel jako diky za poskytnute informace uz pred tim vys. Necekal jsem jeste nejake dalsi rozumovani nad tim proc a jak... Je to ale vtipny, orezeme funkce a radeji zvedneme cenu. Tak jak to mame radi :lol2: Kazdopadne to chapu, 6R je vic nez 4R ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6R15 je má asi o 15 hodin delší rezervu chodu a je přesnější (-15/+25 vs -35/+45 u 4R36). Nekterý části strojku jsou asi totožný, jiný jsou nejspíš na vyšší úrovni. 6R15 a různý deriváty cpe Seiko do mírně vyšších řad jako SARB, SARX, SARW a do některejch modelů z řady Brightz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...