Přejít na obsah

Poor man's Omega AT -Lew & Huey Cerberus


vrcan

Doporučené příspěvky

vdaka za rady, ale AT by som asi moc nenosil cize skoda kupovat a "dobre povodne" necem :-)

 

chcel proste look AT alebo milgausu za cenu do 600 eurokorun :-)

a pokial viem, fotis, oris, seiko, neponuka taketo nieco, myslim presne tento styl ako AT a milgaus. To bola moja prvotna pointa... dostat sa k niecomu takemu, a nie podobnemu....

 

Kide, ak si to pochopil ze si kratim cestu k "vysnenym" Aqua terra, tak ozaj nie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa práveže kvôli tým farbickam páčia strašne. V cene nejakého majklkorsu či nixonu máš relatívne skutočne hodiny a farby volis podľa tričiek, optimálne pre lámanie potenciálnych majklkorsakov a tomyhilfigerov niekde na pive smerom k skutočným hodinkam... pokiaľ by som mal doma AT tak si ich nekúpim, ale dokým niesu, prečo neskusit aj takéto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa práveže kvôli tým farbickam páčia strašne. V cene nejakého majklkorsu či nixonu máš relatívne skutočne hodiny a farby volis podľa tričiek, optimálne pre lámanie potenciálnych majklkorsakov a tomyhilfigerov niekde na pive smerom k skutočným hodinkam... pokiaľ by som mal doma AT tak si ich nekúpim, ale dokým niesu, prečo neskusit aj takéto.

 

myslis, ze keby si ukazal niekomu hodinkovo totalne neznalemu, ale technicky schopnemu a vsimavemu (napr. nejaky strojar inzinier detailista) omegy AT a tieto cerberusy, vedel by odhadnut, ktore su drahsie?

Cize "relativne skutocne hodiny" versus Omega AT poukazuje na rozdiel len v znamej znacke... (a ano, AT ma lepsi kaliber a v kazdom ohlade je o chlp lepsia, ale drahsia o celu srst).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...