Přejít na obsah

BALL Watch Engineer II Green Berets


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

BALL Watch Engineer II Green Berets

 

Movement
Automatic caliber BALL RR1103-C
Chronometer certified COSC

Functions
Hours, minutes, sweep seconds and magnified date

Case
Titanium carbide
? 43mm, height 12.35mm
Anti-reflective sapphire crystal
Screwed-in crown
Shock resistant to 5,000Gs
Anti-magnetic to 4,800A/m
Water resistant to 100m/330ft

Dial
Black
15 micro gas tubes on hour, minute, second hands and dial for night reading capability

Band
Nubuck leather strap with standard buckle

 

 

 

 

 

zdroj - http://www.masterhorologer.com/2015/03/ball-watch-engineer-ii-green-berets.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Mám je tři týdny. Jsem opravdu nadšenej. To, že se mi líbí, je jasný, jinak bych si je nekoupil. Ale ta přesnost je ohromující a pro mě důležitá. Hodinky beru jako něco, co má spolehlivě ukazovat čas a tyhle jdou momentálně naprosto přesně. I díky fakt krásnýmu pásku v kombinaci s černým pouzdrem si jich lidi často všímají/chválí, což se u jinech, "obligátnějších" hodinek stává daleko míň. (Podle mě nevypadají nijak kolotočově). Díky titanu jsou dost lehký. V létě většinou nosím potápěčský hodinky na tahu- nesnáším, když koženej pásek nasákne potem, ale těším se, že si ke Green Berets koupím nějakej pěknej Nato strap. Tohohle kupu opravdu nelituju. Děkuju hodinkám Tudor, že mě přivedly k hodinkám Ball. Konečně to pro mě dává smysl.  :clap:

post-67350-0-89870100-1556739587_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • Po roku...
@Matik

Výborné hodinky. Jak drží ta černá povrchovka po dvou letech? A co přesnost?

A samozřejmě gratuluju k výročí.



Díky. DLC drží perfektně, jen na místech, kde se díky extrémně krátkým nožkám neustále otírá řemen o pouzdro, jsou trochu vidět stopy - ale jen když se mění řemen, takže je to úplně fuk. Hodinky byly teď v servisu - koupil jsem je v USA, myslím, že nebyly úplně nový - i když to prodejce tvrdil, no nic... lekce pro příště. Bylo teď potřeba vyčistit krok. Nechal jsem udělat rovnou total servis, když už se to otvíralo. Jdou stabilně tři vteřiny do plusu. Takže fajn. Mám je moc rád.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Témeř pět let. Mají svoje mouchy - jasnější indexy než ručky - nechápu toho, co to takhle vymyslel. (Navíc jak tritium léty "vadne", tak se to horší -  oranžová na ručkách slábne víc).  Mechanickej pohon bych si taky už odpustil -  nějak jsem nepřišel na výhody. Obecně bych za hodinky už nedal znovu tolik peněz - víc už vůbec ne. Nicméně je mám moc rád a patří ke mně.

272F2A4E-FDA9-4FE8-A4D7-FFB9E28953A3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...