Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Tak sem to nakonec nevydržel a fenix 3 zakoupil. Původně sem chtěl počkat na HR verzi, ale zkoušel sem na ruce nějaký zařízení s HR a musí to bejt hrozně utažený a navíc mám ruce chlupatý jak opice a tak to ukazovalo kraviny.

Nakonec sem teda zakoupil verzi silver a nějak se s tím učim.

Co mě teda votrávilo hned doma, že ten garmin express, bez kterýho nic nenastavim nefunguje pod linuxem :-( !!!

A tak musim zejtra v práci najít někoho s widlema a nahrát mu to tam, abych moh vůbec něco nastavit.

Se po.eru.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..

Co mě teda votrávilo hned doma, že ten garmin express, bez kterýho nic nenastavim nefunguje pod linuxem :-( !!!

A tak musim zejtra v práci najít někoho s widlema a nahrát mu to tam, abych moh vůbec něco nastavit.

..

Já už si to teda nemapatuju, ale k počítači jsem to nepřipojil, ani nepamatuju - všechno aktualizuju a nastavuju přes mobil.. Fakt to potřebuje kabel napoprvé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No třeba sem zjistil, že ve widlích jde uložit prošlá trasa jako GPX, což v tom connet express nebo jak se to jmenuje na mobilu či tabletu neumim najít.

 

Ale jinak nadšení jako sviň. Měří to kilometry, kreslí trasu v mapě, počítá kroky, mám chuť chodit pěšky :-)

 

Super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mam chut chodit peso, z chutou zaspavam a rano si prezeram intenzitu mojho spanku, do podrobna si prezeram svoje bezecke a plavecke aktivity, F3 stale na ruke. Mechaniky sa vrtia na grile a baterkace lezia v supliku ....no mam pocit, ze mi uz z toho zacina trosicku je....at

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím uživatele Fenixů3.

Asi 14 dní jsem hrdým nositelem těchto hodinek a zatím super.

Akorát se vás zeptám, jak vám funguje chození do schodů? Totiž když vyšlapu po schodech do 6. patra (12 x 8 = 96 schodů), na hodinkách se mi žádné kroky do schodů nepřičtou. Na druhou stranu, včera jsem šel asi 80 metrů do prudkého kopce a kroků do schodů přibylo asi 12. Dnes při dvou hodinovém tenise přibylo 20 schodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Toto byla první odpověď z GARMINU :

 

To pair the watch for use with the Garmin Connect Mobile application:

  1. Power the device on.
  2. Press and Hold the Menu or Action button.
  3. Select 'Settings'.
  4. Select 'Bluetooth'.
  5. Select 'Pair Mobile Device'.
  6. Open the Connect Mobile application on the mobile device.
  7. Open the app menu:
    • Android - Touch the menu icon (3 horizontal lines in upper left corner)
    • iOS ? Touch the ?More? icon (bottom right)
  8. Touch 'Garmin Devices'.
  9. Touch +.
  10. Touch 'All Devices'.
  11. Touch your device in the list.
  12. Touch 'Start' or 'Search for Device'.
  13. Type in the Passkey displayed on the watch and confirm the pairing request.
  14. Press 'Done' when the pairing complete message appears.

Your device will now be paired to your smartphone and able to utilize the Bluetooth connected features.

 

To mi také nepomohlo,tak řekli,že to není v jejich silách a že je chyba na straně LG.

Komunikace probíhala,jak s GARMIN CZ,tak GARMIN US.

Upraveno uživatelem KarelDo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem dnes přesně po 3 měsících vyběhl s novou hračkou. Poklusal jsem. Přišel domů. GF3 poslaly data přes Wi-Fi a pak už nic. Displej je zamrzlý, vidím neběžíci hodiny a nereaguje na žádné tlačítko. :( Firmware mám 7.0. Trochu zklámání hned ze startu.

 

Každopádně nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...