Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jak říkám, nebyl jsem do teď zvyklý na hodinky, ty je třeba máš celý život, tak si na ně dáš pozor. Ale pokud se ti stříbrné líbí, jdi do nich.

 

Pochlubte se i ostatní s grey verzí, po jaké době je máte v jakém stavu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s plaváním v bazénu? Hodinky by měly rozeznat způsob - čekal jsem, že to najdu někde v aplikaci, kolik jakých bazénu jsem naplaval, ale hledám marně. Díky 

Sice jsem plávání v bazénu ještě nevyzkoušel, ale když si najedeš v hodinkách do nastavení, aplikace, vybereš plavání v bazénu, tak zde si nastavíš velikost bazenu (i ostatní volby). Buď přednasatvenou velikost, nebo svojí vlastní. Pak jen díky kompasu (asi) hodinky poznají, když dáš otáčku.

Jako u každého sportu vše najdeš, když otevřeš danou aktivitu (ať v hodináck, telefonu, nebo v PC).

Tady odkaz na borce, který plavání popisuje - recenze, né nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V hodinkach si nastavis délku bazenu a plaves. Jen nesmíš měnit styl v pulce bazenu, to ti to pricte dalsi. Taky obcas byva problem, kdyz se nekomu vyhybas, ale pokud mas volno, tak to pocita spolehlive. Ale jakym stylem jsem plaval jsem taky nikde nenasel, ale moc jsem po tom nepatral:-)

 

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k té verzi. Jestli gray nebo silver. Než jsem koupil hodinky já, také jsem se rozhodoval jestli ty nebo ty. Nakonec jsem koupil silver. Tato varianta vyhrála po poznámce prodavače, který řekl, že grey mají lunetu natřenou a ta barva nevydrží věčně. Dnes jsem za tuto připomínku od prodavače vděčný. ;)  Jinak zde je foto cca po roce používání. Hodinky z ruky nesundavám krom nabíjení dá se říci vůbec.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/83081-garmin-fenix-3/?p=1868975

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už som si vybral aj ja. Nakoniec som vybral silver a neľutujem som spokojný ako so vzhľadom aj funkciami. Musím tomeste vyšperkovať nakoľko ich mám krátko od minulého piatku :) žena mi už nadáva že sa venujem viac hodinkami ako jej :) spýtam sa na jednu vec. S tými notifikáciami to ako funguje prosím vás. Po čase sa mi samotné Bluetooth odpojí teraz neviem či mobil od hodiniek alebo hodinky od telefónu aké skôr mobil. No a skúšal som zapnúť všetky upozornenia ako som čítal v návode a nefunguje Misto. Respektíve funguje to iba pri zapnutej aktivite, alebo aj pri bežnom nosení?

 

Disky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak... ze začátku jsem si je asi 2x sundal, ale pak mi bylo líto, že se mi nezapočítávají hodnoty z dané aktivity, tak si je nechávám už stále.

 

Tvoje jsou vážně jako nové. Hezké... Jak se jmenuje tvůj WatchFace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už som si vybral aj ja. Nakoniec som vybral silver a neľutujem som spokojný ako so vzhľadom aj funkciami. Musím tomeste vyšperkovať nakoľko ich mám krátko od minulého piatku :) žena mi už nadáva že sa venujem viac hodinkami ako jej :) spýtam sa na jednu vec. S tými notifikáciami to ako funguje prosím vás. Po čase sa mi samotné Bluetooth odpojí teraz neviem či mobil od hodiniek alebo hodinky od telefónu aké skôr mobil. No a skúšal som zapnúť všetky upozornenia ako som čítal v návode a nefunguje Misto. Respektíve funguje to iba pri zapnutej aktivite, alebo aj pri bežnom nosení?

 

Disky.

Mě se neodpojuje nic. Pokud je připojený tak tak zůstává? Nevím co je upozornění "Misto", ale ty widgety které mám zapnuté, tak fungují jak v aktivitě, tak v normálním hodinkovém módu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak postuju moje Fenixy. Mám je od konce ledna 2016, tzn. víc než rok. na ruce jsou 24/7 mimo cca 14 dní kdy sem měl na ruce Monstry, ale pak mě začalo mrzet, že nevim jak dlouho spim, a kolik nachodím kroků a tak šly na ruku Fenixy...

 

Už sem vystřídal spoustu řemínků. Nakonec se mi asi nejvíc líbí takovej neonově zelenej silikon, teď testuju kůži z čína obchodu, tak uvidíme.

 

Jo ještě sem chtěl napsat, že mě teda vibrační budík probudí vždycky :-)

A to odpojování se mi taky občas stává, najednou se odpojej, pak zas připojej, tak se nas.eru a restartuju mobil. To většinou pomůže.

A nebo vypnu BT na hodinkách a mám klid :-)

Stejně to propojení s tím telefonem moc nepoužívám, spíš třeba na poradě, kdy si dám na mobil vibrace a pak pohledem na hodinky zjistim jestli telefonát je důležitej a je třeba ho vzít a nebo zavolám zpátky....

post-12627-0-92678800-1488359755_thumb.jpg

Upraveno uživatelem groula
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten moj watch face sa vola "Rudged" Da sa tam nastavit sklon cisiel, a vsetky mozne farby. Nastavuje sa to trochu komplikovane cez informacie o veku a vahe pouzivatela, ale celkom sa to da.

To s tym nosenim F3 je to tak....najskor si ich kupis na sport, zrazu zistis, ze ich nosis denne, lebo si sa zapojil do "tyzdennej vyzvy"na 50000 krokov, ktoru si minuly tyzden vyhral a chces aj tento. Po nejakom case zistis, ze v nich aj spavas, pretoze je zaujimave si rano na hajzli , ako vypadal tvoj spanok. Skonstatujes, ze si sa vecer nemal tak nazrat, lebo si sa celu noc len prevaloval a hlboko si spal iba 1 hodinu :):):)

F3 je ako droga a vsetky tie krasne automaty a vrtici len vrtia a vrtia a vrtia....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...