Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ten moj watch face sa vola "Rudged" Da sa tam nastavit sklon cisiel, a vsetky mozne farby. Nastavuje sa to trochu komplikovane cez informacie o veku a vahe pouzivatela, ale celkom sa to da.

To s tym nosenim F3 je to tak....najskor si ich kupis na sport, zrazu zistis, ze ich nosis denne, lebo si sa zapojil do "tyzdennej vyzvy"na 50000 krokov, ktoru si minuly tyzden vyhral a chces aj tento. Po nejakom case zistis, ze v nich aj spavas, pretoze je zaujimave si rano na hajzli , ako vypadal tvoj spanok. Skonstatujes, ze si sa vecer nemal tak nazrat, lebo si sa celu noc len prevaloval a hlboko si spal iba 1 hodinu :):) :)

F3 je ako droga a vsetky tie krasne automaty a vrtici len vrtia a vrtia a vrtia....

 

Tak naštěstí jsem závislosti nepropadl a nosím je jen na sport.  :sweatdrop:  Píšu naštěstí, protože ty ručičkové tikající věci stále rád nosím.

Mimo sportu je nosím pouze do práce, když mám naplánovaný trénink po rovině. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten moj watch face sa vola "Rudged" ...

Díkys.

 

...najskor si ich kupis na sport, zrazu zistis, ze ich nosis denne, lebo si sa zapojil do "tyzdennej vyzvy"na 50000 krokov, ktoru si minuly tyzden vyhral a chces aj tento. Po nejakom case zistis, ze v nich aj spavas, pretoze je zaujimave si rano na hajzli , ako vypadal tvoj spanok. Skonstatujes, ze si sa vecer nemal tak nazrat, lebo si sa celu noc len prevaloval a hlboko si spal iba 1 hodinu :):) :)

...

1. mimochodem, ať můžu porovnat, kolik nachodíte kroků týdně, když nosíte každý den hodinky.

2. kvůli nážrání jen hodinu? Já mám hluboký spánek neustále jen hodinu a to jím naposledy v 6 (spát chodím v deset). Tak jsem si do teď myslel, že ta hodinka za celou noc je normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mám dotaz. Opět něco přestalo fungovat, co fungovalo dříve.

 

Používám ve webovém Connectu automatický cíl pro denní kroky. Dříve, když jsem nesplnil, tak se cíl na další den nepatrně snížil, když jsem splnil naopak zvýšil. Teď jsem si všiml, že už několik dní neplním, ale cíl zůstává pořád stejný.

 

Všimli jste si této, pro mě nepříjemné, změny taky?

Tak už jsem na to přišel. :)

Denní cíl kroků se přepočítává dolů pouze pokud jsou hodinky nošeny 24 hodin (nebo spíš, alespoň určitou část dne). Kdežto nahoru pokud se splní denní cíl kdykoli. A jelikož já nosím Fenixy víceméně pouze na sport, tak neplním podmínku nějakého minimálního nošení během dne.

Dříve to bylo jinak, takže jen taková poznámka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Funguje vám automatická kalibrace výšky?

Při každém zapnutí GPS by se měla výška zkalibrovat. U mě se tak neděje a výška je stále stejná (špatná) a špatně je pak i v záznamu aktivity.

Mám pocit, že to dříve fungovalo, ale po nějakém updatu firmware to fungovat přestalo.

Mám poslední FW 8.3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejvíc mi vadí jejich pomalost! I po reinstalaci firmware je odezva hodinek pomalá. Třeba teď, když máčknu šipku dolů, že chci najet na zobrazení notifikací, odezva trvá tři vteřiny. Někdy mi přijde, že i déle. Zkrátka, když se nad tím zamyslím, čekal bych od hodinek za 12.000 Kč (nebo kolik v té době stály) "víc". Přesnost gpsky je v porovnání s levnějšími konkurenty velmi podobná. I když mám Garmina moc rád, nejsem si proto jist, zda se mi chce v budoucnu dávat 15.000 do jejich nástupců. No v terénu mě další nevýhody jistě opět napadnou :D.

I Garmin Connect by mohl být za ty peníze promakanější. Ano, má spoustu funkcí k nastavení, ale že by to byla špička, to se říct nedá. Téměř ho už nepoužívám a jen si semtam zobrazím kalendář, abych viděl, jak jsem šikovný v počtu aktivit :D :D.

 

Ty (nebo i ostatní) jsi stále nadmíru spokojen?

 

Mimochodem úpadek vidím i ve světě turistických navigací od Garminu. Zde Gamrin totálně zaspal. Ve své době byl Oregon 300 snad nejlepší navigace svého druhu na trhu. Před rokem jsem koupil novější Oregon 600 a co je za ta léta nového? Jen čitelnost displaye a velikost vnitřní paměti. Bohužel jsem ho přestal používat, leží v šuplíku (i ta 300) a používám aplikaci v telefonu Locus (vše je v Locusu hezčí, snazší, rychlejší, intuitivnější, upravovatelnější, prostředí jde zcela nastavit a mnoho dalších výhod). Mám hrozný telefon a přesnost gps je s touto navigací úplně srovnatelný. Přeji sobě i vám, aby Fenix 7 byl opět pecka na trhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejvíc mi vadí jejich pomalost! I po reinstalaci firmware je odezva hodinek pomalá. Třeba teď, když máčknu šipku dolů, že chci najet na zobrazení notifikací, odezva trvá tři vteřiny. Někdy mi přijde, že i déle. Zkrátka, když se nad tím zamyslím, čekal bych od hodinek za 12.000 Kč (nebo kolik v té době stály) "víc". Přesnost gpsky je v porovnání s levnějšími konkurenty velmi podobná. I když mám Garmina moc rád, nejsem si proto jist, zda se mi chce v budoucnu dávat 15.000 do jejich nástupců. No v terénu mě další nevýhody jistě opět napadnou :D.

I Garmin Connect by mohl být za ty peníze promakanější. Ano, má spoustu funkcí k nastavení, ale že by to byla špička, to se říct nedá. Téměř ho už nepoužívám a jen si semtam zobrazím kalendář, abych viděl, jak jsem šikovný v počtu aktivit :D :D.

 

Ty (nebo i ostatní) jsi stále nadmíru spokojen?

 

Mimochodem úpadek vidím i ve světě turistických navigací od Garminu. Zde Gamrin totálně zaspal. Ve své době byl Oregon 300 snad nejlepší navigace svého druhu na trhu. Před rokem jsem koupil novější Oregon 600 a co je za ta léta nového? Jen čitelnost displaye a velikost vnitřní paměti. Bohužel jsem ho přestal používat, leží v šuplíku (i ta 300) a používám aplikaci v telefonu Locus (vše je v Locusu hezčí, snazší, rychlejší, intuitivnější, upravovatelnější, prostředí jde zcela nastavit a mnoho dalších výhod). Mám hrozný telefon a přesnost gps je s touto navigací úplně srovnatelný. Přeji sobě i vám, aby Fenix 7 byl opět pecka na trhu.

 

Moje geneze sportesterů s GPS byla:

310XT - naprostá spokojenost, akorát to vyhledávání stelitů už bylo někdy na kafe, takže upgrade (měl jsem je cca 2-3 roky)

Suunto Ambit 3 Run - krok špatným směrem, ve srovnání s 310kama, skoro všechno špatně, takže návrat ke Garminu

920XT - opět naprostá spokojenost, ale chyběla mi možnot navigovat na kešky a chtěl jsem trochu civilnější vzhled

Fenix 3 - opět naprostá spokojenost. Umí všechno co potřebuju a IMHO to umí dobře. Jasně na mapce záznam trasy není tak pěkný jako z 310XT, ale na sumář aktivity to nemá vliv.

 

Garmin Connect - zase spokojenost. Když to srovnám s Suunto když jsem měl ty Ambity 3, tak to se hodinky s telefonem ani nespojily. Jak je to dnes nevím nemám důvod měnit.

 

Shodou okolností jsem nedávno taky kupoval Oregon 600. Přecházel jsem na něho z eTrex Legend, takže kvalitativní skok byl evidentní. Do přírody ho beru jako primární navigaci, protože telefon mi takovou přesnost nedá.

 

Jak je vidět jsem s Garminem nadmíru spokojen. Mám přímou konfrontaci pouze s těma Suuntama a v té době 2-3 roky zpět, byl Garmin o třídu výše. Jak je to dnes nevím, nemám důvod měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...