Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Sice se na mě příznivci značky vrhnou,ale dát  přes 8 000 za pracovní boty pro oceláře a jak píše firma pro pracovníky ropných poli a jejich majitelé to jistě jen napatlali strojní vazelinou a šli do rachoty zatím co tady se natírají norkovým olejem a tak se v nich projde po náměstí to je jako ty naleštěné teréňáky které terén v životě neviděly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Conrad-já beru svoje RW kamkoliv a vůbec je nešteřím,vypadaj furt perfektně,není to žádná sešmajdaná mrcha jako je to u bot za 2 tisíce.A jinak prostě cokoliv je vintage a vyrobeno tak nějak poctivě je prostě v kurzu a je to drahý.Stejný to máš s hodinkama,stojej 100 tisíc a do hloubky je taky jen tak někdo nevezme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Conrad-já beru svoje RW kamkoliv a vůbec je nešteřím,vypadaj furt perfektně,není to žádná sešmajdaná mrcha jako je to u bot za 2 tisíce.A jinak prostě cokoliv je vintage a vyrobeno tak nějak poctivě je prostě v kurzu a je to drahý.Stejný to máš s hodinkama,stojej 100 tisíc a do hloubky je taky jen tak někdo nevezme.

Nemyslel jsem baťovky měl jsem na mysli co mi za o něco menší peníz nabídne Loake a nejsou to v podstatě skutečně jen pracovky ale z  USA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja svoje RW taham vsude, od motorky, mesta a vyslapu se psama. 877 jsem koupil misto pohorek.A jsem spokojenej a libej se mi. Jo a terenaka v nich taky ridim:)

Loake bych si nikdy nekoupil, krome chesteru. A tak je to spravne. Kazdej ma neco.

Upraveno uživatelem TLD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loake ti nabídne vobyčejný trochu slušný boty ušitý v Indii, žádný zázrak. Pohled na boty je IMHO pokřivenej záplavou nekvalitního šuntu. Rád tyhle věci převádím na auta. Baťovky slátáný holčičkou v Bangladéši = fóbie 1,2 v holobytu, Loake, red wing = octávka, Alden = Superb,  John Lobb  sedmičkový bavorák nebo něco takovýho. A ty John Lobb stojí 1000 liber.  Takže red wing ani loake v mém chápání nejsou top boty.

Zodpovědně prohlašuju, že John Lobb si asi nikdy nekoupím a ty aldeny asi taky ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loake ti nabídne vobyčejný trochu slušný boty ušitý v Indii, žádný zázrak. Pohled na boty je IMHO pokřivenej záplavou nekvalitního šuntu. Rád tyhle věci převádím na auta. Baťovky slátáný holčičkou v Bangladéši = fóbie 1,2 v holobytu, Loake, red wing = octávka, Alden = Superb,  John Lobb  sedmičkový bavorák nebo něco takovýho. A ty John Lobb stojí 1000 liber.  Takže red wing ani loake v mém podání nejsou top boty.

Zodpovědně prohlašuju, že John Lobb si asi nikdy nekoupím a ty aldeny asi taky ne.

V zásadě souhlas, nicméně ne vše od Loake je z Indie. Myslím, že spíš většina je made in England. Aktuálně mám troje, z toho dvoje na gumový podrážce (na noze Winchester) a není to zlý. Ale v cca stejný kategorii je lepší např. Barker.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslel jsem baťovky měl jsem na mysli co mi za o něco menší peníz nabídne Loake a nejsou to v podstatě skutečně jen pracovky ale z  USA

Conráde pro mě to sou úžasně funkční boty, který sem celej život hledal. Daj se nosit v +40 i v -20, nepotí se ani nemrzne v nich haxna, nepromoknou, daj se nosit ve městě i za městem a hrozně mě baví na ně patlat ten norkovej tuk a dávat jim za uši kartáčem z koňskejch žíní. Pak se na ně dívám a fotím si je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se trochu zastavil nad tím označením pracovní. Ano, asi to byly a jsou stále pracovní. Ono když jsou to kožené boty na práci, tak z toho vyplývá, že to budou boty, které nebudeš šetřit a hodně toho snesou a tudíž by měly vydržet víc než vycházkový. Já už to tu psal na začátku, tu osmičku jsem vyplácnul za to, že by měly vydržet daleko víc než normální kožený boty, a krom toho to zpracování je vynikající a nemám k ničemu výhrady doposud. To že vypadaj dobře a nechaj se vzít k čemukoliv od motorky po kabát je samozřejmě velký plus. A jasně asi nikdo nebudeme popírat, že to trochu stylovka je, že ano.... Jsou to moje první kožený boty dycky jsem nosil goráčový salomony atd., který mimochodem stojí něco přes 3K a za dva roky to jsou křusky, když se toho teda dožijou, co žvejkala kráva a vyplivla, jako poctivý pořádný kožený boty jsou fakt někde jinde. Jsou to moje nejdražší boty a tý osmičky vůbec nelituju.

K autu bych to přirovnal k takovýmu Géčku (né GL) prostě poctivej pracant a ještě dobře vypadá s dizajnem stejným po několik let  :)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...kazdy ma nejaky marketing a snazi se odlisit, zaujmout...tu historii, tu vydrzi....tamhle vyjimecnosti a exkluzivitou.....nejsem presvedceny, ze v botech RW nekdo pracuje v ocelarstvi nebo jinem tezkem prumyslu ci je fasuje pro tyhle ucely( kdyz, tak me opravte)..:-)...myslim, ze CEGY to vystihuje primerem k jeansum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale o to jde, to BYLY boty urcene pro delniky (stejne jako dziny) a proto jsou tak kvalitni a vydrzi. Delaly se rucne a z festovních materialu, aby vydrzely. Stejne jako Barbour byly (a jsou) bundy pro lovce nebo plaste pro rybare a vojaky. Ray-ban obycejne bryle pro piloty, Lucky Strike cigara pro vojaky, atd. V době aušusu a sraček z Číny se k tomu proste někdo rad vraci, protože ma rad kvalitni věci. A jelikož ty kvalitni věci se často porad delaj stejne a ve stejne zemi a ve stejne fabrice a navíc někdo dokaze vyuzit toho potencialu znacky, tak proto holt něco stojej.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...