Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

A namazat volejem? Jsou novy, krasny...je mi lito je hned patlat Minkem :)

No tak si pak nestěžuj  :) . Bejt po mim, tak bych je lehce promáznul, ale spíš tím naturálem. Já jsem je promáznul po delší době chození a i potom promáznutí po delší době užívání to bylo vidět, že to ještě povolilo, takže proč se trápit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jste mě chlapy postupně utloukli názory a obrázkami, 875 objednány....jen chci podotknout, že vás všechny nenávidím a toho, co tu dal ten slevový kód si podám :-)))) Dítě bude bez plenek a manželka bez kosmetiky, ale otec bude mít styl:-)

Objednal jsem 44 1/2 (stélka 295mm), tenisky nosím 45 a mokasíny výhradně 44 EU, tak snad mi budou, když tak půjdou zpět. Jeste jsem váhal mezi 6" vs 8"(ty mě dost lákaly), ale na spartoo 8" neměli, tak to bylo jasné. Nadělil jsem sám sobe hodně předčasný dárek ke kulatinam, tak si to alespoň obhájím....pokud tady uz nebudu přispívat, hledejte mě ve vlákně "rozvod" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja Aldeny mel a znova si je koupim. Byly super. Akorat ze Classic shoes uz je nedelaj, takze si budu muset pockat na US trip v lete.

 

Ostatni - chlapi, zatimco Iron Rangery se daji nosit celkem bez potizi (vydrzim v nich cely den a puchejr mam jen na pate az po 2h souvisly chuze), Beckmany jsou totalni peklo. Takhle tvrdou botu jsem snad v zivote nemel.

 

Zvladnul jsem zatim jen 3x1h chuze doma, neumim si predstavit, ze bych v nich kamkoli sel. Jsou mi uzky a nart mam seskrcenej jak ve sveraku. Frajer v DH rikal, ze to chce aspon 30h na rozchozeni, ale zatim jsem dost pesimistickej.

 

Dneska me napadlo narvat do nich napinaky, coz byla operace na 10 minut - ne a ne je tam nacpat. Ale treba to trochu. pomuze. Overim zitra.

 

Kazdopadne - mozna budou za par dni vinovy Beckmany na prodej. Zanovni, noseny jen doma :)).

 

Nebo mam verit, ze povoli?

Být to ve středověku byly by to ideální botky pro flagelanty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak si pak nestěžuj :) . Bejt po mim, tak bych je lehce promáznul, ale spíš tím naturálem. Já jsem je promáznul po delší době chození a i potom promáznutí po delší době užívání to bylo vidět, že to ještě povolilo, takže proč se trápit...

Tak ja je odpo maznu. Mam tu plechovou bandasku, tak to snad nebude tak hrozny :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co RW a SnoSeal? Máte nekdo zkušenosti? "Spolupracuje" to spolu?

Já bych se na to vykašlal, ty vosky sou takový mazlavý a pak se na ty boty lepí prach. Já to vomeju vodou, jednou za čas to vydrbu Cifem, pak zlehka vetřu ten MinkOil a "rozleštím" kartáčem s trochou vody. A pak do dalšího většího čištění to jen vždycky vemu zase tím kartáčem, úplně malinko navlhčeným. Ale neříkám, že to dělám dobře. Todle je tři roky stará tahle bota. Teď je povezu na nový vopodrážkování.

post-13313-0-64732500-1458815924_thumb.jpg

post-13313-0-37532900-1458815934_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chalani kto ma beckmany a moctoe, je rozdielny strih ?resp moctoe sirsi nez beckman, pri sirke D ?

NO paradoxne napr. oproti "KFL" Beckmany celkom fajn od zaciatku. 875 MOC toe fajn. Round toe 9111...peklo. Tak dodr...e nohy som snad nemal ani po kanadach na vojencine.

Boty kupujem bezne tak 44. Vsetky RW mam 43 a sedia. Mam vyssi nart a trochu plochu nohu. Mne sa zdaju 9111 najuzsie s hore uvedenych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jste mě chlapy postupně utloukli názory a obrázkami, 875 objednány....jen chci podotknout, že vás všechny nenávidím a toho, co tu dal ten slevový kód si podám :-)))) Dítě bude bez plenek a manželka bez kosmetiky, ale otec bude mít styl:-)

Objednal jsem 44 1/2 (stélka 295mm), tenisky nosím 45 a mokasíny výhradně 44 EU, tak snad mi budou, když tak půjdou zpět. Jeste jsem váhal mezi 6" vs 8"(ty mě dost lákaly), ale na spartoo 8" neměli, tak to bylo jasné. Nadělil jsem sám sobe hodně předčasný dárek ke kulatinam, tak si to alespoň obhájím....pokud tady uz nebudu přispívat, hledejte mě ve vlákně "rozvod" :-)

Nerozumím manžel bude mít styk nebo styl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem tiez chodievam casto nakukat ale cim dalej tym viac mam pocit ze rw mi fakt k stastiu nechybaju :) Tie story co tu citam (pluzgiere, tvrdost topanok atd.) a vzhlad / dizajn (pre mna teda nic moc) ma aspon pred tymto artiklom dostatocne odradzaju (dufam ze permanentne :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že to matláte olejíčkama a lepíte bebínka. Takový škrpály se vždycky rozcházely tak, že do nich vlezeš s mokrou ponožkou, projdeš se potokem, nebo stoupneš do vany. Opakuješ, vzniknou papučky. Až pak se kožené komule balzamují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusi se RW vubec rozchazet, kdyz si koupi velikost jaka se ma a ne cislo mensi. ;).

 

Že to matláte olejíčkama a lepíte bebínka. Takový škrpály se vždycky rozcházely tak, že do nich vlezeš s mokrou ponožkou, projdeš se potokem, nebo stoupneš do vany. Opakuješ, vzniknou papučky. Až pak se kožené komule balzamují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...