Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

A tak myslím, že Nordstrom by si 500 m od hlavního sídla FBI žádnou noční čínskou směnu dovolit neprodával :) Jsou to "factory seconds", ale já na nich žádnou chybu nenašel, třeba na rozdíl od červeno - hnědé kombinace za osmičku u Denimheads, kterou tady někdo ukazoval před nedávnem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral jsem je na spartoo, vyšli na 7.... Nevyšel jsem v nich ještě ani z baráku a už vím že budou další, asi to nebude tak dlouho ani trvat hrozně mě nadchli a líbili se i mamině a přítulce, což jsem čuměl protože waxovaný plátno (barbour bundu) hnedka smetli ze stolu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové průser. Přišly mi čtvrtý red wingy, tentokrát 9111 a balík přebírala moje lepší polovička. Zmerčila cenu a já dostal kartáč  :lol2: . jestli to má zlatý nitě, jestli to šili postižený svýma nohama, takový křusky za takový prachy, jestli jsem se definitivně nezbláznil... no povim vám, ještě že mám nasysleno  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem co su krusky, ale ak je to to co matne tusim ze by mohlo byt, tak tvoja pani mi vravi z duse.

 

 

To mi spad kámen ze srdce, že s náma nebydlíš  :D . Je to holka milá, jen mě štve, že jako podmínku, že nebude držkovat, na mě tlačí, ať vyhodím rozšmajdaný chukka vod Camelu, ale já s nima chodím se psem a mám je rád, ale mezi lidi už to nejde. Na takový vydírání by měly zákony pamatovat. Tuhle taktiku už dlouho nepoužila od doby, kdy jsem sháněl papíry na rozvod, protože mi zrušila starej volejbalovej dres na hadry, přestože věděla, že v něm byly za ten čas, co sloužil, hektolitry vítězného potu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

včéra dorazila skupina vesničanů na návštěvu s tím že pudem na špacír vánoční prahou

 

na tydle píčovinky moc nejsem, tak jsem naplánoval krátkou trasu - václavské náměstí - staroměstské náměstí - pařížská -  mariánské náměstí - karlovka - karlův most a z malostranskýho náměstí tramvají domů .... vod voka dva tři kilometry

 

všude lidí jako sraček, tak nám tadle tůra trvala téměř čtyry hodiny ... zjistil sem taky že šátek vod burbery stojí deset litrů, tak bude mít máma smutný vánoce

 

noa k botám, který s tím úzce souvisí

 

před zhruba půl rokem sem zakoupil beckmeny a včéra byla premiéra

 

už v zádveří kdy se partička vylydžrs pakovala ven jsem se nějak cejtil nesvůj, ale říkám si to dám

 

na tramvajový zastávce v nuslích jsem byl nesvůj už víc, ale pak se jelo tramvají do prostřední části václavského náměstí takže pohoda

 

ve spodní částí václavského náměstí jsem nadnesl jestli bysme už jako ..... domúúúú

 

ale pak si říkám .... nebudu jim kazit vejlet

 

v pařížský sem na bolest zapomněl neb jsem slintal do výloch

 

v karlovce jsem již rezolutně řekl, že dál nejdu

 

noa na lávce nasedl do tramvaje číslo 18 a vyrazil zout boty

 

 

závěr: nejhorší boty co jsem za svůj smutnej život měl na noze (tvrdý, nevohebný) ... jediný pozitivum bylo, že v nich nebyla zima, ale to přičítám tomu, že mám chlupatý chodidla

 

až potkám Zrna tak mu je dám ať mi z nich udělá patron tašku

 

konec recenze na beckmeny

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

partička vylydžrs pakovala...

 ....

konec recenze na beckmeny

Kto su to ti "vylydžrs" ? Tam je preklep ?

Aha.

Uz asi viem. Villageri.

Dakujem za recenziu. Uz som ich viackrat obzeral na obrazku, aj opakovane cital pochvalne vyjadreniu od ludi tu na fore. Navyse na istom eshope ( ktory nespomeniem lebo sa mi m.n bude smiat) su momentalne v dobrej cene. Troska som bol nahnuty na kupu ale uz si ma vyrovnal. Velka vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Kto su to ti "vylydžrs" ? Tam je preklep ?

Aha.

Uz asi viem. Villageri.

Dakujem za recenziu. Uz som ich viackrat obzeral na obrazku, aj opakovane cital pochvalne vyjadreniu od ludi tu na fore. Navyse na istom eshope ( ktory nespomeniem lebo sa mi m.n bude smiat) su momentalne v dobrej cene. Troska som bol nahnuty na kupu ale uz si ma vyrovnal. Velka vdaka.

no já celkem chápu, že když si někdo koupí boty za 300eur, tak neřekne, že stojej za hovno .... já sem naštěstí tolik nezaplatil ale i tak to byla drahá zkušenost

 

pokud si chceš beckmeny vyzkoušet, tak si přivaž pevně na chodidlo provázkem patřičně dlouhý prkýnko a projdi se kolem baráku - je to stejný jako beckmeny .... nechápu co se v těch botách děje za proces, ale dnes mě bolí holenní kosti a lýtka ... což se mi v žádnejch botách ještě nestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beckmany jsou pekelne tvrdy a navic zalezi na kompatibilite nohy a kopyta :). A ja to vim, neb jsem mel dvoje a oboje jsem poslal pryc :).

Zkus Iron Rangery, jsou vyrazne lepsi a megapohodlny. Ale to uz vis taky.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...