Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Dám sem časem nějakej report...

 

Nicméně původně jsem si šel pro klasiky - 875, ale na mě prostě moc svítily, navíc bílá podrážka je ještě opticky zvětšovala a já měl podmínku, aby byly jakž takž použitelný do kanclu, takže jsem za tuhe variantu (8886) rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U každého je to individuální, hlavně záleží kolik toho oleje napatláš, když jen lehce tak to ztmavne lehce....každopádně to po aplikaci ztmavne a po par dnech to zesvětlá asi o jeden odstín max.dva. Takhle se děje u mě...all matural boot Oil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každopádně to po aplikaci ztmavne a po par dnech to zesvětlá asi o jeden odstín max.dva.

Je nejaky vzorkovnik tych odstinov a kolko ich je ? To si mozete zosvetlit / zatmavit boty podla toho ako sa komu lubia ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivan skus sa tym sam napatlat na roznych miestach s roznou intenzitou. i

kto ti kaze patlat to s roznou intenzitou ? :D

 

ja len ze pisal ze stmavnu ci zosvetlia o jeden az dva odstiny tak ma zaujimalo ze kolko je tych redwing odstinov resp ako vypada to redwing spektrum odstinov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tady bylo X krát, ale čím že mám MOC 8138 patlat? Stačí pomazání tím RW Boot oilem či jsou nutné nějaké další nesmysly? Nechci se s tím moc srát, jsou to přeci jen pracovní boty...

 

Ano, nic jiného netřeba. 

 

 

post-25943-0-58108000-1481641738_thumb.jpg

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle myty ohledne velikosti...

 

RW jsou sity boty jako kazdy jiny, tzn. kuze zmekne, do sirky se mozna trochu roztahne, ale pokud vas tlaci pri zkouseni, je spatne velikost. Navic vysoky boty jdou vzdycky stahnout a je predpoklad, ze je budete nosit v zime, tzn. noha musi mit prostor "pracovat", kdyz jdete ze zimy do tepla, silnejsi ponozka atd. Natesno se kupuje uplne jinej typ bot...

 

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...