Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Všechny RW využívám absolutně vsude včetně práce a na všechno v jakémkoliv počasí. ;).

Jeden chalan ich myslim pouziva v dielni a sklade. Ostatni asi skor ako volnocasove, alebo v nich urobia pre istotu iba par krokov, vyfotia sa, naolejuju ich, osetria si otlaky/puchyre a tak. Aspon podla toho co tu citam..?

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak teď mi magor vylil na 875 i dovnitř džbanek 1l červeného vina.

Stačil jsem to oplachnout hadříkem vodou, tak jsem zvědavý jak to bude vypadat az to uschne.

Jsem absolutně nastartovanej.

S takovejma nohana budeš neodolatelněj i v dřevácích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, uvažuju pořídit RW 875, jenže se nedostanu do Prahy vyzkoušet velikost. Nohu mám 29cm což vychází vel. RW EU 44 / US 11 / UK 10. Je tu z vás někdo, kdo má podobně dlouhou hnátu a dokáže mi poradit? Bugatti třeba nosím 43 a ty mi jsou akorát, jenže to jsou polobotky. Na spartoo.cz píšou abych si objednal menší než normálně a těch 44 je bez vůle (tzn. od paty k palci). Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nohu mám úzkou a nárt nízký :D Jo já to zkusím, ale to věčné vracení čehokoliv mě nebaví. Kolikrát si přivezu boty, doma nasadím i s jinou ponožkou a je to všechno jinak. Ještě když mám pravou nohu o půl cm kratší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se neudržel a koupil 3151 Chukkas z Ameriky. Hledal jsem je půl roku a lepší cenu jsem nikde neviděl. I s poštovným, DPH a clem vyšly na 5800. V Ameru by stály 3700  :frusty:

attachicon.gif3151.jpg

attachicon.gifRH-03151-2-pdp.jpg

kurva ty si sou pěkný :) . Až vochodim broušený čuky, tak bych vzal další s hladkou kůží a mám v merku do červena a nebo tyhle černý by taky nebyly špatný. 875 mám o půl čísla menší než nosim standard, třeba ády, ale čuky mám stejnou velikost. Máš to taky taky, že máš čuky o půl čísla větší než 875? Myslim, že je to konstrukcí boty, že čuky jsou ve špičce užší i v tom nártu nižší. 

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, uvažuju pořídit RW 875, jenže se nedostanu do Prahy vyzkoušet velikost. Nohu mám 29cm což vychází vel. RW EU 44 / US 11 / UK 10. Je tu z vás někdo, kdo má podobně dlouhou hnátu a dokáže mi poradit? Bugatti třeba nosím 43 a ty mi jsou akorát, jenže to jsou polobotky. Na spartoo.cz píšou abych si objednal menší než normálně a těch 44 je bez vůle (tzn. od paty k palci). Dík

 

875 bych bral z voleje o půl čísla menší, kde půlky nejsou tak o celý, než nosíš a při koupi a nazutí, bych trochu počítal, že ti časem změknou a povolí, takže bych se nebál vzít přesně s tím, že o toho půl čísla ti to ještě povolí až si to sedne. Já vzal první 875 s tím že mě nic netlačilo při zkoušení a byly mi pohodlný. Až jsem je lehce zajel a namastil, tak mi povolily a udělaly půl čísla navíc a měl jsem tam cenťák vůli, tak bacha na to.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, uvažuju pořídit RW 875, jenže se nedostanu do Prahy vyzkoušet velikost. Nohu mám 29cm což vychází vel. RW EU 44 / US 11 / UK 10. Je tu z vás někdo, kdo má podobně dlouhou hnátu a dokáže mi poradit? Bugatti třeba nosím 43 a ty mi jsou akorát, jenže to jsou polobotky. Na spartoo.cz píšou abych si objednal menší než normálně a těch 44 je bez vůle (tzn. od paty k palci). Dík

Nohu mam 29,5cm a 875 i IR mam 44,5 EU. Mam taky úzký nízký nart a levou nohu o půl čísla menší. U kotnikovych botu moc nevadí když je máš větší, protože ti bota drží na kotníku. Jinak v této velikost mam ty 875 úplně akorát a IR s rezervou, kterou vítám, ale klidně bych IR zvládl v 44EU. Obecně 875 jsou na širší a vyšší chodidlo. Na úzké hnáty jsou lepší IR nebo Beckman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi dík za rady. Nebudu vymejšlet kraviny a budu si je muset vyzkoušet osobně jak to tak vypadá. Nejsou to boty na sezónu tak uvidím jestli sednou lépe 875 nebo Beckmany abych pak nelitoval, že mi noha lítá v botě jak litr v bedně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...