Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Vlneny turisticky. Decathlon. A zima v nich nebyla. Bez poradnejch fusekli to v RW v zime nejde no...

 

Jeste dodam, ze RW jsou snad moje prvni boty, do kterych netece, at delam co delam. Super!

Upraveno uživatelem Vajt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na výšlap na Lysou asi ne, tam bych si vzal dvoje ;), ale na normální používání do města úplně dostačující. Hlavně ty dražší - nordic, tribal - jsou tlustější. Objednávka 4 párů projde bez záchytu na DPH. Víc jsem nezkoušel, objednával jsem 2x. Za ty prachy nečekejte kvalitu ala Anonymism nebo Chup socks, které stojí litr. Z českých luhů mám fusekle we are ferdinand. Ty jsou taky supr. Konec ponožkového hlášení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se hodně osvědčili fusekle NIKE model:https://www.sportisimo.cz/nike/3ppk-value-cotton-crew/53279/?panske=1&nike=2 nejsou ani slabý ani silný, takový akorát a i po hodně vyprání dobře drží. Oproti jinejm značkám co jsem zkusil, jsem za ty prachy nenašel lepší. 

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem na ponožky docela náročnej, takže mi přijde75% bavlny a 23% polyamide jako slabší úroveň, teda

zkušenost píšeš dobrá

Žádné funkční superprádlo to není. Prostě se mi líbí jejich vzory a po letech v černočerných fuseklích jsem zařadil trochu barviček, toť vše.

Když se za půl roku rozpadnou, nevadí mi to. Spotřební zboží. Nohy mi v nich nepáchnou a nepotí se. Howgh.

 

edit: S.m.r.d.í je sprostý slovo protože obsahuje kořen  m.r.d. :D

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím přesně kde

Nemám internet bank. účet

Angličtina slabá pokud je obchod mimo ČR

Případně poprosím o odkaz. ;).

ad a) https://www.comfy-socks.com/products

ad b ) to dneska není problém si zařídit nebo můžeš platit kartou

ad c) prohlížeč umí překládat, ale nakupování na internetu je dost intuitivní

ad d) viz a)

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pročítám tohle téma a zkonstatoval jsem že si musím pořídit nové boty.

 

Zastavil jsem se v Denim Heads, vyzkoušel klasiky 875, na cestu dostal výtisk "RED WING POST" a jsem fakt silně nalomenej.

 

Tohle fórum je náročný, co jsem se zaregistroval pořád koukám po hodinkách a teď ještě boty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...