Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

 

jako připadaj mi taky širší, asi to bude tim, že jak vycházej z pracovní boty, tak se počítá s tlustou fuseklí (IMHO). Zatim se mi v nich chodí dobře, ale nenosim do nich slabou fusekli

IR jsou taky boty pro ?těžaře rudy?...u těchto typu bot si každý musí vybrat svoje kopyto, někdy to hledání stojí dost peněz :-)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já třeba Irony obul jednou a prodal Dlubixovi. Na mně jsou moc vysoký. Nepříjemný pocit nad nártem. Za to poslední akvizice od novozélandských Last&Loom má kopyto, jako kdyby ho někdo ulil podle mý nohy. Famózní. Akorát podpatky klapou, a to nedokážu v interiéru zkousnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já třeba Irony obul jednou a prodal Dlubixovi. Na mně jsou moc vysoký. Nepříjemný pocit nad nártem. Za to poslední akvizice od novozélandských Last&Loom má kopyto, jako kdyby ho někdo ulil podle mý nohy. Famózní. Akorát podpatky klapou, a to nedokážu v interiéru zkousnout :)

hoď foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tyhle

 

 

 

Mají docela zajímavou konstrukci https://www.lastandloom.com/pages/construction-materials

 

Někde jsem viděl video, jak to drátujou na takové prehistorické mašině...Je to tady na jejich stránce úplně dole z instagram postů. Ale jde to přehrát i na to jejich webu.

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesledoval jste někdo The Punisher ? V S01E07 Billy Russo má na nohách nejspíš Irony... Jsem už blázen a vidím je všude, nebo je fakt má ? Takhle to je blbě vidět ale když v nich jde asi to budou 8111. Mimochodem stopáž (45:10 +-)

post-41568-0-84058500-1515184144_thumb.jpg

Upraveno uživatelem bedabedulka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kde jste přišli na ten název Pecos? 

Jsou to Chukka 3141 velikost 43. Na to, že jsem je měl včera poprvé cca 2hod. na nohou, tak docela dobrý. Nikde netlačily a pohodlný, pouze přes nárt se do nich zatím hůře nazouvá. S 1907 to bylo horší, do dneška (mám je asi rok) to není žádná turistická bota, po zahradě nebo v práci, kde část dne strávim v autě tak dobrý, ale pochoďák, tak max 5km a už musím lepit paty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na název Pecos jsme nepřišli my, ale Red Wing, který tak pojmenoval jeden ze svých modelů. Tvé nohavice jsou tak široké, že nešlo videt šněrování. A jediné RW bez tkaniček a s bílou podrazkou jsou právě zmíněné Pecos

post-23865-0-11167500-1515254668_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...