Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Mám doma v šuplíku nevyužitou (ale použitou) šrajtofli RW i s krabičkou. Je už lehce patinovaná, tak nebudu dráždit prodejní vlákno a nabídnu ji zde cíleně, fanouškům. 1999peněz.

https://www.redwingberlin.com/en/accessories/leather-goods/978/passport-wallet-95028

post-23865-0-34010000-1565680992_thumb.jpeg

post-23865-0-83974300-1565681114_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/83172-red-wing-boty-výběr/?p=2374125

Mimochodem, vzal jsem Postmany k sevci v Brne a ten mi potvrdil, ze dira neni udelana z venku, ale je tam horsi kvalita kuze a ta v tom miste ohybu praskla. Bez iluze, ze bych tim ovlivnil ne/uznani reklamace, jsem tohle info napsal prodejci (legend footwear uk) a ten mi jen lakonicky odepsal, ze trvaji na tom, ze je to onosene "wear and tear", coz je samozrejme po 3 mesicich pouzivani v rezimu prevazne 30 min 2 x denne autem nesmysl. Takze se zase ukazalo, ze setrit se nevyplati (kupoval jsem za 150 GBP), a priste koupim RW v seizonim obchode radeji za plnou cenu. Az budu mit boty zpatky z opravy, udelam fotky a pochlubim se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/83172-red-wing-boty-výběr/?p=2374125

Mimochodem, vzal jsem Postmany k sevci v Brne a ten mi potvrdil, ze dira neni udelana z venku, ale je tam horsi kvalita kuze a ta v tom miste ohybu praskla. Bez iluze, ze bych tim ovlivnil ne/uznani reklamace, jsem tohle info napsal prodejci (legend footwear uk) a ten mi jen lakonicky odepsal, ze trvaji na tom, ze je to onosene "wear and tear", coz je samozrejme po 3 mesicich pouzivani v rezimu prevazne 30 min 2 x denne autem nesmysl. Takze se zase ukazalo, ze setrit se nevyplati (kupoval jsem za 150 GBP), a priste koupim RW v seizonim obchode radeji za plnou cenu. Az budu mit boty zpatky z opravy, udelam fotky a pochlubim se.

Ono asi ty slevy nejsou jen tak. Na spartoo jsem jednou koupil ?chukka? v akci a byl tam lehce křivě našitý jazyk a každá bota měla jiný odstnín, tak šly zpět.

Ale abych pravdu řekl, jako hanák, jsem neměl ještě odvahu koupit RW za plnou cenu :) :) :)

Edit: No a dneska jsem vzal Rovery do práce, v práci se musí pracovat, tak jsem udělal údržbu (natural oil + tekutý písek s kartačkem). Škoda že až odpoledne vystoupím z auta, tak podrážka bude zase v hnoji :(

post-23865-0-21015700-1566461113_thumb.jpeg

post-23865-0-82014700-1566461120_thumb.jpeg

post-23865-0-95478400-1566461127_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/83172-red-wing-boty-výběr/?p=2374125

Mimochodem, vzal jsem Postmany k sevci v Brne a ten mi potvrdil, ze dira neni udelana z venku, ale je tam horsi kvalita kuze a ta v tom miste ohybu praskla. Bez iluze, ze bych tim ovlivnil ne/uznani reklamace, jsem tohle info napsal prodejci (legend footwear uk) a ten mi jen lakonicky odepsal, ze trvaji na tom, ze je to onosene "wear and tear", coz je samozrejme po 3 mesicich pouzivani v rezimu prevazne 30 min 2 x denne autem nesmysl. Takze se zase ukazalo, ze setrit se nevyplati (kupoval jsem za 150 GBP), a priste koupim RW v seizonim obchode radeji za plnou cenu. Az budu mit boty zpatky z opravy, udelam fotky a pochlubim se.

 

 

Ono asi ty slevy nejsou jen tak. Na spartoo jsem jednou koupil ?chukka? v akci a byl tam lehce křivě našitý jazyk a každá bota měla jiný odstnín, tak šly zpět.

Ale abych pravdu řekl, jako hanák, jsem neměl ještě odvahu koupit RW za plnou cenu :) :) :)

 

 

Obávám se, že to jinde lepší nebude, ale kdo ví. Slyšel jsem podobný horrorový scénáře i na Denimheads a to outlet opravdu není. Spíš si myslím, že se s tou výrobou RW moc nesere a sekají to jako pracáky....   nebo rohlíky.

 

Ale přiložím svoji zkušenost se spartoo. První nákup MT a hned jsem vracel. Každá bota jinak ušitá, jiný odstín, jinak seděla na noze. Druhý nákup už lepší, ale v šití byl stále rozdíl. Barva seděla, na noze taky dobrý, tak ty už zůstaly. Černé a hnědé IR jsem bral od každého dva páry a doufal, že si to nějak poskládám a zbytek vrátím. Povedlo se. Brát ale po jednom páru, tak jsem hnědé opět vracel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Explicitne jsem se jich ptal, jestli to neni "Factory seconds" a potvrdili, ze ne. Stejne na me hodili bobek. Asi je to fakt tou masovou vyrobou, ale nasledne jednani je otazka pristupu obchodnika. Kdyz jsme kupovali v Dallasu manzelce Iron Rangery, tak par na prodejne byl usitej viditelne krive. Borec bez kecu objednal druhej par stejne velikosti a objednal jeste Engineery, ktery zena chtela jen zkusit s tim, ze si je stejne nejspis nekoupi. Nemeli s tim vubec problem. Za par dni boty dorazily, IR byly v pohode, Eng si zena zkusila a nekoupila. Chlapik nerekl ani popel a vsichni jsme byli spokojeni.

 

Obávám se, že to jinde lepší nebude, ale kdo ví. Slyšel jsem podobný horrorový scénáře i na Denimheads a to outlet opravdu není. Spíš si myslím, že se s tou výrobou RW moc nesere a sekají to jako pracáky....   nebo rohlíky.

 

Ale přiložím svoji zkušenost se spartoo. První nákup MT a hned jsem vracel. Každá bota jinak ušitá, jiný odstín, jinak seděla na noze. Druhý nákup už lepší, ale v šití byl stále rozdíl. Barva seděla, na noze taky dobrý, tak ty už zůstaly. Černé a hnědé IR jsem bral od každého dva páry a doufal, že si to nějak poskládám a zbytek vrátím. Povedlo se. Brát ale po jednom páru, tak jsem hnědé opět vracel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Denimheads jsem objednával víckrát a jednou mi přišla každá bota barevně jiná (fotka někde na začátku vlákna), boty jsem si teda odnesl, ale po masáži tady ve vlákně jsem je tam vrátil. Nějak nevěděli co s tim, probíhala debata a tak jsem to musel zkrátit s tím, že hele stály mě sedmičku (už nevim) a každá je jiná, takže jako sorry.. :) . Tak že je pošlou zpátky a uvidí se. Dopadlo to dobře a dostal jsem nový botky. Takže bych se Denim heads nebál. Tenkrát tuším, že to byly první vrácený RW, tak asi ještě nevěděli jak se k tomu postaví dodavatel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denim heads mají už dva roky jeden par RW Backman který si chci už delší dobu koupit.

Mají i stejnou velikost a několikrát jsem si je tam odzkoušel, ale každa podrazka je jiná (logo není přímo uorostred a nitě jsou nějak málo utažené) , takže jen proto si je tam nekoupím a možná už nikde, protože je přestávají dělat mi bylo řečeno ovšem možná jen proto ať si odnesu ty co mají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechceš nahodit nové téma? Myslím, že by to zajímalo víc lidí, jak a kde se k nim dostat, případně jak sedí velikosti.

BTW Eberhardy stále máš, nebo to je starší foto?

Foto je nové, pořídil jsem si k nim i opasek. Boty kupují na ebayi a nechám posílat do hotelu, když letím do USA. Velikostně jsou přesně jak se píše, vždy tak o půl čísla větší, než je uvedeno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V denimheads jsou v pohodě, přišel mi od nich olej, byl špatně utěsněný tak byl rozlitej po celém balíku. Nafotil jsem to, poslal jsem mail a poslali mi novej olej, takže mám dva oleje a radost z profesionálního jednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele , boty RW jsou braný jako pracovní americký boty. Taky jsou podle toho ušitý , bohužel i tvar kopyt je brán podle amerického standartu nohou (uzké kopyta, jelikož amíci maj oproti evropanům užší štíhlejší .. ) A to je často vidět že se noha rozleje mimo stelku. Ale časem se z toho stal spíše kult než etalon kvality zpracování. Ale používají relativně kvalitní silný kůže takže boty vydržej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pises, proto me prekvapilo, kdyz mi borec v servisu rekl, ze ta kuze je min kvalitni a tenka :).

 

Moje ocekavani ohledne RW jsou bolavy nohy na zacatku kvuli tlusty kuzi, generickymu kopytu a hrubymu vyrobnimu procesu a la pracovni obuv a za to oplatkou dlouhou zivotnost.

Ale používají relativně kvalitní silný kůže takže boty vydržej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pises, proto me prekvapilo, kdyz mi borec v servisu rekl, ze ta kuze je min kvalitni a tenka :).

 

Moje ocekavani ohledne RW jsou bolavy nohy na zacatku kvuli tlusty kuzi, generickymu kopytu a hrubymu vyrobnimu procesu a la pracovni obuv a za to oplatkou dlouhou zivotnost.

Ono zrovna ?ta tvá? broušená kůže obecně není kvalitní. Resp. ty hladké jsou říznuté z kvalitnější části/vrstvy kůže. Jestli se pletu tak ať mě zrno opraví, ale je to jako s nubukem u pohorek, kde ?odrbávání? kvality kůže a zákazníka je reklamně zaobaleno v lepší prodyšnosti boty :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono zrovna ?ta tvá? broušená kůže obecně není kvalitní. Resp. ty hladké jsou říznuté z kvalitnější části/vrstvy kůže. Jestli se pletu tak ať mě zrno opraví, ale je to jako s nubukem u pohorek, kde ?odrbávání? kvality kůže a zákazníka je reklamně zaobaleno v lepší prodyšnosti boty :)

 

 

Nubuk má jemně broušený líc a semiš(velur) má broušenej rub a tam je potom rozdíl jestli je to štípenka nebo full grain tohle co má Skalis na botách vypadá jako štípenka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si navíc myslím, že na broušení jde materiál, který už se nehodí na přímé použití. Broušením se schovají různé vady a kazy kůže, zpeněží se i to, co by se normálně muselo vyřadit. Všichni jsou spokojení, zákazník si nakonec koupí dvoje boty, co víc si přát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...