Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Připouštím, že jsem mohl mít při jejich objemu objednávek jen smůlu. Ale... třeba anabáze s Clarks Desert Boots... Jedny jsem měl doma ve verzi desert trek černý semiš. Další semiš jsem objednal z ověřených Freshlabels. Že Spartoo mi šly v černé hladké kůži. Jedná bota byla o fous užší. Měla šlompácky tvarovanou podrážku, takový jakoby špatný neplynulý zabroušení, druhá bota měla u vnitřních stehů vryp do kůže z výroby, jakoby ujetí stroje při stehování. Na jedné botě byl potom takový "šrám" od špatné manipulace při balení etc. Z bočního pohledu byl patrný jiný úhel spodního prohnutí podrážky, tudíž špička ležela naplacato, zatímco ostatní boty ji měly cca 6mm nad podkladem. Na to jsem si objednal z Londýna přímo od Clarks totožné boty, abych se utvrdil že nemám vidiny. Ve finále jsem měl na stole čtvery stejné boty, potvrdil si že ze Spartoo dorazila druhá jakost, předplatil jsem boty asi o dva litry na poštovném a neakceptování slev, konečně sehnal boty a pohádky byl konec. Co bych pro tu srandu neudělal. Toť moje zkušenost, která může být jednou velkou náhodou.

Alespoň jsi si vybral z osmi bot ty dvě nejlepší :)

Možná to tak dělá více lidí a pak k nám chodí každá bota jiná :) :)

ot: já si minulý rok objednával z Le Premier botky Loake a borci se trefili jen v barvě, každá bota byla jiný model, navíc jedna z Indie a druhá z Anglie :)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spartoo taky uplne precteny nemam, evidentne jim pise recenze nekdo v google translatoru a duveru ve me moc nebudi, ale na druhou stranu minimalne 7 paru od ruznych znacek od nich mam, vcetne dvou paru desertu, a nic takoveho se mi nestalo...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už objednávám (asi dvakrát) tak jenom přes ebay a to ještě musí bejt jó sleva a prověřenej prodejce. Jinak prostě kamenice DenimHeads i ten litr dám navíc abych mi přišlo to co má a abych si to překontroloval a vyzkoušel. Protože to sraní s tim když chceš něco poslat zpátky, balení na počtu a to tě s tím můžou poslat doprde.. a pak ještě doví co pošlou dalšího... To si myslim, že DH se snaží, jednou sem reklamoval a v pohodě.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se chystám někdy v prosinci na RW do Vídně. Jednak to mám blíže než do Prahy, cenově je to tak nastejno, ale výběr tam mají větší. Uvažuji mezi IR 8111 nebo 8083. Oboje se mi sakra líbí. Jenom mám obavu, že se nedomluvím....z cizích řečí ovládám tak max polštinu  :lol2:

Kdyby se někdo chtěl kouknout: https://www.redwingvienna.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se chystám někdy v prosinci na RW do Vídně. Jednak to mám blíže než do Prahy, cenově je to tak nastejno, ale výběr tam mají větší. Uvažuji mezi IR 8111 nebo 8083. Oboje se mi sakra líbí. Jenom mám obavu, že se nedomluvím....z cizích řečí ovládám tak max polštinu  :lol2:

Kdyby se někdo chtěl kouknout: https://www.redwingvienna.com

Potřebuješ jen ukázat na model, a ukázat, že je to malé nebo velké. No stress :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se chystám někdy v prosinci na RW do Vídně. Jednak to mám blíže než do Prahy, cenově je to tak nastejno, ale výběr tam mají větší. Uvažuji mezi IR 8111 nebo 8083. Oboje se mi sakra líbí. Jenom mám obavu, že se nedomluvím....z cizích řečí ovládám tak max polštinu  :lol2:

Kdyby se někdo chtěl kouknout: https://www.redwingvienna.com

Majitel je ČECH! Vlastní ještě obchod s raw denimem a sortimentem trochu podobným s DH (Arnolds - stejně jako jeho příjmení). Pisni jim mail, kdy bude na prodejně a klidně pokecáte s kávičkou - příjemný člověk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saphir Renovateur muze byt ekvivalent pro burzousty. Fakt luxusni vyziva kuze vseho druhu, kuzi neztmavuje a je vsude doporucovan jako top produkt. Na RW, pokud to neni nejaka supr vzacna varianta, skoro zbytecny. Leather cream jsem videl v DH a je na nej taky chvala, stoji urcite min jak veci od Saphiru...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne, zas tolik si to ty boty nezaslouží :) Chci pořídit klasiky 875 a nechci aby mi ztmavly jako minule....už jsem i přemýšlel, že bych je nechal žít svým životem a nemazal je vůbec, ale při zimním režimu by trpěly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neosetrovat vubec je asi moc tvrdy, RW to hlasa jen u roughout variant. Na druhou stranu, max jednou mesicne staci bohate. Jde o to co od tech bot chces, pokud nebudes pouzivat mink oil, ale leather cream, nepocitej s tim, ze budou tak vodeodolne...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...