Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Ano.. Uvažoval jsem mezi 8111 a 8083... Tyhle vyhrály. Prodavač mluvil slovensky, tak to byla pohoda. Pokecali jsme a k botám mi dal zadara, prý pod stromeček, Mink Oil a baňku s logem RW...

Konečně potkám v Kurviné někoho s pořádnýma křustkama :) Super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Red Wing 3345 (Blacksmith - kuze black prairie) + kozene tkanicky RW, zhruba po roce noseni. Ve stavu po vycisteni a olejovani (vcetne tkanicek - hezky ztmavnou). Az olej vsakne poradne, krasne se ukazou hnede odreniny na spickach a patach, ktere temto kruskam davaji skvelou patinu.

post-622-0-58588700-1578214476_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já teda nechci prudit jo, každej podle vkusu a chuti každý soudruha, ale tyhlety kůžičky, gumičky a korálky.. to úplně kazí pohled na krásný hodinky, krom toho bych se asi bál jestli to neni kovový a nepoškrábe to hodinky. To nato samozřejmě zahnout, ale zase mě to nějak neprudí, páč voni někteří maj tu pazouru velkou, takže to vyjde jen tak tak, že to ani nejde založit, tak aby to zase nevylezlo.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám tu RW 3141, které jsou mi bohužel pořád trochu úzké, tak posílám dál. 

 

UK 6,5, US 7,5, 25,5 cm. Staré dva roky, stav moc pěkný, dával jsem napínáky, mazal RW olejem...

 

Prosím SZ, předání v Praze.

 

1800 Kč

 

 

 

 

post-33864-0-45840200-1578235389_thumb.jpg

post-33864-0-74165600-1578235402_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám tu RW 3141, které jsou mi bohužel pořád trochu úzké, tak posílám dál. 

 

UK 6,5, US 7,5, 25,5 cm. Staré dva roky, stav moc pěkný, dával jsem napínáky, mazal RW olejem...

 

Prosím SZ, předání v Praze.

 

1800 Kč

Uvnitř jsou podlepený plátnem a to tu botu nepovolí. Já je mám cca 2roky a bez lžíce se do nich nedostanu, trochu vyšší nárt, ale jinak suprová bota k jeans. Možná nejfrektovanější bota v tomto období.

 

Red Wing 3345 (Blacksmith - kuze black prairie) + kozene tkanicky RW, zhruba po roce noseni. Ve stavu po vycisteni a olejovani (vcetne tkanicek - hezky ztmavnou). Az olej vsakne poradne, krasne se ukazou hnede odreniny na spickach a patach, ktere temto kruskam davaji skvelou patinu.

Krásný křusky, vypadaj fakt parádně :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...