Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Borci, help - nemám na to procházet 123(!) stránek vlákna, poradíte, kde v ČR a okolí se dají vyzkoušet, Blacksmithy nebo samozřejmě Iron Rangery? Třeba kde by prodejce i poradil? U tohoto si za servis rád připlatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, help - nemám na to procházet 123(!) stránek vlákna, poradíte, kde v ČR a okolí se dají vyzkoušet, Blacksmithy nebo samozřejmě Iron Rangery? Třeba kde by prodejce i poradil? U tohoto si za servis rád připlatím.

Denimheads v Praze

 

Odesláno z mého SM-A530F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jako tradičně bych si zde v kruhu blízkých přátel RW dovolil nabídnout, ještě ani neprošlápnuté, moc toe v nádherné kaštanové barvě, koupil jsem druhé klasické MT a tyhle se uz nedostaly na nohu. Jsou v zaruce min. rok.
Velikost 45eu.
Tak kdyby někdo chtěl, tak SZ. Jinak budou na bazosi :)

post-23865-0-72107600-1580975581_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Malý príspevok k Spartoo...

 

Majú tam teraz výpredaj na niektoré modely, výber je tradične malý, ale v akcii boli Sawmilly, chcel som nimi vyriešiť boty na zimu. Nepáčia sa mi, ale to by bolo pol biedy. To čo mi zo Spartoo prišlo, snáď nemohlo prejsť výstupnou kontolou a ako obchodník by som sa to hanbil zákazníkovi vôbec poslať...

 

Nie som na boty úplný pedant, pri kúpe hľadím hlavne na to, či bota/teniska/neviem čo nemá nejaké zásadné poškodenie. Už som si preskákal pár botami,reklamoval a vracal aj hodne drahé boty, ale toto mi pod nos zatiaľ nestrčil fakt nikto.

 

RW som mal troje, všetky ale z Denimheads, skúšal aj nejaké iné modely, toľko a dosť zásadných nedostatkov žiadne z nich nemali, posúďte sami. Všetko je hlavne na ľavej bote, obrúsená podrážka, zle zošitý lem nad podrážkou, vrchný lem je úplne  hrozne zošitý. Pravá trpí len na ten horný lem.

 

 

 

 

 

 

post-12177-0-61053300-1582312287_thumb.jpg

post-12177-0-62509900-1582312295_thumb.jpg

post-12177-0-11133400-1582312308_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam podobnou zkusenost se Sawmill. Koupil jsem je v Denimheads a po par dnech zkouseni po byte je vymenil za IR. Ta bota se nepovedla, je jeozne uzka, nekvalitne udelana, nepusobi jako RW. Stejne tady v CR na ne neni zima.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Na Spartoo vidím dvě různé boty, označené Classic, nemají tam tu číselnou specifikaci, víte které to jsou? Díky. Rozdíl je v šití v rámu, protože tomu nerozumím, mohl by mi to někdo vysvětlit :-)

https://www.spartoo.cz/Red-Wing-CLASSIC-x220822.php

https://www.spartoo.cz/Red-Wing-CLASSIC-x7476641.php

 

EDIT: už jsem to našel na jejich webu, tak jen ten rozdíl v šití, kdyby někdo věděl :-)

Upraveno uživatelem raskiscz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boty Red Wing 1907 jsou vyrobeny z měděné drsné a tvrdé kůže, která má krásný, poškrábaný vzhled. Copper Rough & Tough má vzhled podobný ročníku kvůli množství oleje, které bylo použito během výroby. Důležitým rozdílem od zbytku rodiny Moc Toe je svar. Red Wing Shoes 1907 nemá Goodyearův svar, nýbrž norský svar. Norský svar je sešíván k podešvi a svršku, což poskytuje větší sílu a robustnost. Obuv Red Wing 1907 má bílou podešev Cushion Crepe Wedge s Traction Tred a poskytuje maximální přilnavost a vynikající pohodlí. Na rozdíl od většiny bot Red Moc-Toe z Red Wing má Red Wing 1907 hnědé tkaničky uprostřed podešve a kůže ze surového kůže.

 

Měděné drsné a tvrdé červené křídlo (opálené olejem)  

 

Podešev Traction Tred Cushion Crepe Wedge

 

Šířka D (střední)

 

Péče o produkt: Mink Oil, Foam Leather

 

 

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...