Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Hola, mate nekdo zkusenost s obchodem spartoo.cz nebo sneakerstudio.cz?

Rad bych u jednoho z nich koupil 8131...dekuji

 

Pár stran na zpět se tu Spartoo řešilo, že posílaj "céčkovou" kvalitu, nicméně já tam bral 8131 cca 3 roky nazpět a bez problémů, byla 20% sleva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si sedne, pokud to chceš urychlit, tak aplikuj Natural Oil, ale ztmavnou ti. Já pro zachování barvy koupil Geox diamant a je dobrej, ale bota nezměkne tak jak s RW olejem, za to bude mít stejnou barvu. Je to krém na bázi vody, takže nepronikne tak hluboko do kůže jako olej.   

https://www.gxstore.cz/geox-diamant-krem-na-boty-transparentni/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si sedne, pokud to chceš urychlit, tak aplikuj Natural Oil, ale ztmavnou ti. Já pro zachování barvy koupil Geox diamant a je dobrej, ale bota nezměkne tak jak s RW olejem, za to bude mít stejnou barvu. Je to krém na bázi vody, takže nepronikne tak hluboko do kůže jako olej.

https://www.gxstore.cz/geox-diamant-krem-na-boty-transparentni/

Bud koupim ten rw olej nebo premyslim zda nezkusit vceli visk od saphire...zkusim nekde pocist zda to neni uplna blbost :-) ...mam ho totiz doma tak se to nabizi

https://www.gentlemanstore.cz/boty/pece-o-obuv/kozene-boty/vosk-na-boty-saphir-wax-polish-tan-50-ml

Upraveno uživatelem papen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mažu jen mink oilem, nic mi podle mě neztmavlo, do boků se roztáhnou v pohodě, mě ještě tlačili na kotníkách, to trvalo trochu dýl, ale řešil sem to vynecháním posledních dvou dírek a volnější utažení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde si je koupil? Pecka sou, nejhezčí barva, jak jsem jíž zmínil. S tim olejem je to tak, že při aplikaci samozřejmě ztmavnou, ale pak se olej vstřebá a barvu to má původní. A že sem mazal, všechny RW v rozcházení až až.

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, takže všichni je budeme pak mít černý, páč po každý ztmavnou a ztmavnou až budou černý... Měl jsem (některý ještě mám) 6x RW z toho 5x hladkou kůži (4x tu červenou a 1x šedivou) a všechny jsem mazal jak mink olejem tak RW krémem. Všechny ztmavly když se nacucaly, ale pak se časem vrátily do původní barvy, jestli zůstaly trošku ztmavený, tak já si toho rozdílu nevšimnul, ale spíš bych řek že ne. U světlejších barev to může bejt jinak, ale ty co sem měl já, tak ne.

Upraveno uživatelem Strocek
přidání textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodal jsem je, protože jsem si kupoval akorát a po několika měsíčním rozcházení a mazání zjistíš, že povolí natolik, že potřebuješ o číslo menší... To že patinujou nedávám na vrub oleji. Nebo když je nebudeš ničím mazat a budeš je nosit, tak je po roce budeš mít stejně barevný jako když je vytáhneš z krabice?

na fotce v pravo funglovky z krabice, vlevo rozšláplý často mazaný

DSCN3424.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...