Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Tak, letní údržba provedena..Na podzim si asi znovu udělám výlet do Vídně. Paní mi sdělila, že se nehodí chodit pořád v jedněch botách. Prý si myslela, že je brzy odložím a tedy raději než chodit pořád ve stejných, tak ať si koupím ještě jedny. Jenže problém je v tom, že já si koupil ty co se mi nejvíc líbily a teď nevím jaké.. Nejspíš to budou nějaké ty "semišové"... 🙂

rw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Měl jsem zálusk na Martensky, ale když jsem si načetl, co je to poslední dobou za bídu, tak asi zkusím RW 875. Má někdo zkušenosti s nákupem na sneakerstudio.cz? Případně budu rád za doporučení nějakého českého e-shopu, kdyby se na první pokus nepovedla velikost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 7. 2020 v 22:31, Diamondking napsal:

.... :).... 

IMG_20200720_221808_130.jpg

Máš každou nohu jinou nebo to fakt tak blbě ušili? Faktem je, že jsem si taky musel vybírat ze dvou párů a "namíchat" si je, aby ty boty šly tak nějak k sobě. RW se mi líbí, ale za ty peníze by se mohli trochu snažit. 

@Kostra - spartoo jen OK, ale doporučuji vzít rovnou dva páry, vybrat si a pak jedny vrátit. Taky bacha na velikosti, jestli to nemáš vyzkoušené. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kluci, už mě deptá nosit ty šmejdy, co se za jednu dvě sezóny rozpadnou, tak si říkám, že bych mohl taky zkusit Red Wingy. Naměřil jsem si bosé chodidlo 28,5cm což dle tabulky, kterou jsem někde vyhrabal (https://www.evo.com/red-wing-shoe-size-chart) vychází na vel. 44.

Vy co už svoje botky máte - vychází vám velikost chodildla na velikost boty nebo máte větší menší? Vzhledem k cenám těch bot nechci jít tou cestou, že si objednám troje, jedny vyberu a zbytek vrátím....rád bych se trefil hned do těch správných. I když samozřejmě ten risk, že je budu měnit tam tak jako tak je.

Ideální by bylo, pokud je mezi vámi někdo se stejně velkou tlápotou :-). Díky moc za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, AdaMoss napsal:

Zdar kluci, už mě deptá nosit ty šmejdy, co se za jednu dvě sezóny rozpadnou, tak si říkám, že bych mohl taky zkusit Red Wingy. Naměřil jsem si bosé chodidlo 28,5cm což dle tabulky, kterou jsem někde vyhrabal (https://www.evo.com/red-wing-shoe-size-chart) vychází na vel. 44.

Vy co už svoje botky máte - vychází vám velikost chodildla na velikost boty nebo máte větší menší? Vzhledem k cenám těch bot nechci jít tou cestou, že si objednám troje, jedny vyberu a zbytek vrátím....rád bych se trefil hned do těch správných. I když samozřejmě ten risk, že je budu měnit tam tak jako tak je.

Ideální by bylo, pokud je mezi vámi někdo se stejně velkou tlápotou :-). Díky moc za rady!

No vidíš, tak já mám taky 285mm a 2x Iron Ranger a 1x Moc Toe mám všechny 42,5 ;) 

Kup tak, abys mohl vrátit. Podle mě budeš ve 43,5 hodně plavat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Kostra napsal:

Kucí taky díky za tipy, ale na Spartoo mají moji vyhlidnutou barvu největší 41 a protože mám standard 45/44 potrebuju tak 44/43,5 jak jsem tu vyčetl:-( Fakt nemá nikdo zkušenost s tím sneakers shoppem?

Kupoval jsem pres sneakers a uplne v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí taky díky za tipy, ale na Spartoo mají moji vyhlidnutou barvu největší 41 a protože mám standard 45/44 potrebuju tak 44/43,5 jak jsem tu vyčetl:-( Fakt nemá nikdo zkušenost s tím sneakers shoppem?
Zdravím, taky jsem kupoval své moc toe přes sneakers a úplně v pohodě. Minulý rok měli slevy na black Friday a koupil jsem je v přepočtu za nějakých 5300kč.

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...