Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

před 56 minutami, nickolas napsal:

Mám možná blbej dotaz. Jak budou vypadat hnědý RW k černý kožený bundě? Já jak jsem hezkej, tak mi sluší všechno, ale třeba to už někdo škaredej řešil.

Budeš vypadat skvěle

tumblr_lon4g33dgm1qg1r57o1_500.jpg

black-field-jacket-navy-long-sleeve-shirt-navy-jeans-large-46742.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, AndyAaron napsal:

No hele, ja jsem skaredej a nosim moc toe k cerne m65 bunde, ale je pravda, ze ta neni kozena. Asi bude zalezet taky na strihu te bundy. Postav se pred zrcadlo, vyspul rty a pozadi a hod sem foto 😄 

Lip to neumim

 

6FCAE90A-1D85-4191-BC3A-854DF08180B1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky černou M65 a když sem si k tomu vzal ještě černý džíny tak ty MOC TOE krásně vynikly, ale já měl barvu do červena. Takže bych se tý barevný kombinace nebál. Protože chci MC zase pochystat, doufám, že už ve správný velikosti... :), tak bych si koupil k tomu pásek RW v barvě https://denimheads.cz/collections/brand-red-wing/products/red-wing-leather-belt-oro-russet-pioneer .  Pásek v barvě bot bude vo level víc než klasickej černej, ale bunda podle mě nevadí.

 

sem vobjevil ve skříni, člověk jak furt vobjednává různý kraviny, tak na některý věci normálně zapomene :)

 

DSCN3937.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Diamondking napsal:

Já bych to neřešil, pořád budeš vypadat líp, než ti, kteří chodí v teplácích do kina, hospody, restaurace atd.... 👍😁

Já byl tudle na kole, samozřejmě v cyklistickejch hadrech a zastavili sme se v kanjpě na jedno a nějak blbě sem se necejtil. ;) ALe jinak ti rozumim. Ty tepláky v hospodě mi nějak nevaděj, to je něco jako když si dělňas v monterkách dojde na voběd, ale co úplně nesnášim, když někdo jí v hospodě nebo prostě v místnosti v čepici..., ženský samozřejmě nemyslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi kšiltovkáři nevadí, rovnou vidíš kdo je debil :) Naopak u těch ženských to nechápu. Že se v tom pařej?! Prakticky ve 100% jsou to starý báby, kdy už je fuk jestli mají rozcuchaný vlasy, nebo nějakou zrůdnost na hlavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...