Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Leviathan napsal:

chlapi, mam klasiky Moc Toe, Beckmany vinove a chcelo by to Iron Ranger - cierne. Kde nakupujete? Kolin, Berlin?

Spartoo nema cierne Iron Rangery ani Denimheads

 

Denim Heads nemá plno modelů, ale sou schopný lecos objednat, mě taky objednávali jak velikost tak i barvu. Takže bych se nebál jim napsat a zkusit domluvit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dikes chlapi.

teraz som to pozeral..Moc Toe mam 44 a su akurat. Beckmany su 43 a tiez su akurat.

Moja normalna velkost je niekde medzi 43-44, ale skor 44. Co vsade citam, tak Iron Rangery su trochu vacsie. Tak som objednal pokusne hnede zo Spartoo a uvidim. Cierne nikde u ns nie su. Naslepo nechcem brat ani z NL ani Nemecko.

Spartoo bez problemov vratim. Je to teraz na prd, ked su obchodu zavrete a neda sa nikde skusat

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 9. 3. 2021 v 14:34, Leviathan napsal:

straasne dlha predohra. Inak cierne Iron Rangery doma. 

 

A co ty Irony?

Jak jsi spokojený?

Kdy jsem se rozhodoval ja, tak jsem zkusil a přišlo mi to jakoby jsem měl na nohách ploutve (takový rozplacnuty).

Takze BACKMANY a 875 pro mě jasný vítěztví a neměnil bych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Irony v pohode, zdaleko to nie je taky masaker na nohy ako nove Backmany, ci 9111.

Ak tom mam ale zhrnut, Backmany su asi najstylovejsie. Potom 875, 9111 a Iron Rangery a Chukka.

Iron Rangery su skutocne take..pracovne boty. A co sa tyka pohodlia..urcite Wolverine 1000mile. Ja mam stylovo radsej klasicke podrazky s malym opatkom, ako 875 ci 9111

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tý stylovosti bych viděl backmany někde na konci, ale je pravda, že sem je neměl, protože se mi nelíbí. Jako klasika a nejvíc stylový sou prostě moc toe, irony a čuky bych viděl tak nastejno, ale jsou to rošku jiný boty ve smyslu i použití. Teď sjíždim Irony a sem spokojenej, další čuky mám objednaný v DH. Určitě ještě dokoupim MT, který jsem už měl, ale ve špatný velikosti, tak šly dál. Kdybych si měl koupit backmany, tak až potom co bych si koupil všechny model vod RW :). To jenom pro pobavení, a pořád platí podle v kusu a chuti každého soudruha. :default_wink:

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...