Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Radek.VV napsal:

Dlouho přemýšlím nad Red wingama/samozřejmě, nebýt tohodle fóra,tak o nich nevím😁/, mám v merku tyhle Moc Toe 8859, řeší se v tomhle tématu velikost. Mám nohu 29.7 cm, což mě vychází na 47 velikost/jakože mám ve všech botech nadměrek 1- 1.5cm/. Má někdo podobnou velikost nohy? Má smysl brát 46 ? Nebudou prsty tlačit do špičky? díky za případné rady🙂

46 Moc Toe ti budou akorát. Já mám hnátu 293mm a mám rezervu u eu46

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, moco napsal:

46 Moc Toe ti budou akorát. Já mám hnátu 293mm a mám rezervu u eu46

Hele já po zdejších doporučeních vzal 875 v 45 (běžně mám 46) a musel jsem je vrátit a vzít 46. Za mě tedy vzít standardní velikost, ale asi záleží na každém jedinci no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@enGiN já nosím EU46, MT mám 46 a mám tam rezervu 1 cm. První MT jsem měl 45 a tam jsem tu špičku lehce cítil, takže při celodenní činnosti už to pro MĚ nebylo komfortní... zvláštní bylo, že jsem měl při nových MT eu45 pocit, že jsou mi velké, po rozchození jsem tu špičku začal cítit. Navíc MT jsou pro úzký nárt, tak bacha na to

Myslím, že na spartoo mi ženská poslala odkaz na velikostní tabulku RW, kde byly i rozměry stélky, podle mě nejlepší vodítko jak vybrat boty obecně - změřím chodidlo a podle toho "dopasuju" botu podle délky stélky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už z toho mám hlavu jak meloun🍈, stále řeším velikost, třeba má někdo podobné parametry/zkušenosti :

běžně nosím LOWA/Tibet/ 12.5 UK, Adidas Superstar UK13, Salomon 12.5UK. Noha 29.7 CM.

Pořád zvažuju : RW MT 8859  11UK, 12UK ? Raději mám prostor před prsty.

A teď babo raď. Vím - můžu vrátit, ale....

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Iron Ranger 41 a nový MT jsem vzal taky 41. Adidasky nosim 42, kdyby si chtěl srovnání. Kdysi jsem měl MT 41 a přišly mi velký, ale poslední dobou mi haxna v průběhu dne začla víc natejkat, tak bych řekl, že teď budou dobrý :)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No radit u bot s velkostou je trosku loteria... Mozeme mat predsa rovnaku dlzku chodidla, ale kazdy nosit inu velkost presne tych istych topanok. Kvoli inej sirke nohy, vysokemu nartu, niekto si boty ani nezavazuje a niekto nohu “skrti”. Niekomu tlak na palce nevadi a niekto potrebuje v bote plavat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...