Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Nerus, v noci! :D

Tak jako s tou 25% slevou jsem je tam nemohl nechat, zejo. Vyzkousim, uvidim. Mel jsem podobne Levisky a ty se vygajdaly hodne. Nove byly uplne skvele, ale po roce uz hodne volne. Na sirku. Na delku to moc nepovolilo. A hlavne musim mit vepredu aspon trochu prostor. Nesnesu dotyk prstu do spicky. Ale ty RW maji pevnejsi kuzi, tak pokud sedne delka, necekam ze to dopadne stejne. Ty Levisy byly super, ale pomerne tenka a mekka kuze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co tam blbnou. Meli posledni par a asi ho prodali, nebo co, a ted nevi co s tim. Pak jim tam vyskocil zase jeden par, o pul cisla mensi. Psal jsem jim, ze klidne vyzkousim ten. Nebo ze pokud ty boty nemaji, ze treba zkusim jine. Nic, komunikace nula. Jediny mail mi od nich prisel v utery, vydrz Prtka vydrz, zpracovavame objednavky ktere dorazily pred vami. Od te doby nula reakci, tisic reklamy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, nickolas napsal:

Nevim co tam blbnou. Meli posledni par a asi ho prodali, nebo co, a ted nevi co s tim. Pak jim tam vyskocil zase jeden par, o pul cisla mensi. Psal jsem jim, ze klidne vyzkousim ten. Nebo ze pokud ty boty nemaji, ze treba zkusim jine. Nic, komunikace nula. Jediny mail mi od nich prisel v utery, vydrz Prtka vydrz, zpracovavame objednavky ktere dorazily pred vami. Od te doby nula reakci, tisic reklamy. 

Já tam zavolal, když jsem se chtěl ujistit, že pošlou tracking number. Paní normálně našla číslo objednávky a všechno mi řekla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 9. 2021 v 16:33, EpsteinBarr napsal:

Tak teda Rover Copper su doma. Na prve skusanie fajn.

IMG_1359(1).jpg

Tez o nich premyslim, jen me desi ta rovna podrazka bez naznaku vzorku. To si treba na snehu nedokazu predstavit. Nebo to jsou boty spise do mesta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat, mam sve prvni rw. Staci na aplikovat mink oil, nebo jeste doporucite nejakou impregnaci? daval jsem si mink oil na jedny podobny co mam a pote impregnaci, ale ten sprej na te kuzi udelal mapy. Prijde mi, ze bude stacit mink oil a hura ven, co myslite? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Hector napsal:

Chtel bych se zeptat, mam sve prvni rw. Staci na aplikovat mink oil, nebo jeste doporucite nejakou impregnaci? daval jsem si mink oil na jedny podobny co mam a pote impregnaci, ale ten sprej na te kuzi udelal mapy. Prijde mi, ze bude stacit mink oil a hura ven, co myslite? díky

Když jsem kupoval RW, tak mi prodavač radil ať zatím nedávám nic, prý jsou ošetřené z výroby. Tak jsem poslechl. Jinak dávám taky Mink Oil a úplně stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...