Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Beckmany už mám několik let, ale nenosím je extra často. Rozšlápnutí byl očistec. Dodneška se mi do nich blbě leze, protože mám vysoký nárt, ale když je mám přes den na nohách, jsou velmi pohodlné. Iron rangery jsou ve špičce o dost širší než Mocs a Beckmany.

Upraveno uživatelem fil69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 9. 2021 v 16:33, EpsteinBarr napsal:

Tak teda Rover Copper su doma. Na prve skusanie fajn.

IMG_1359(1).jpg

Mne asi wingy nie su sudene. Tieto som vratil. prve skusanie sice bolo ok, ale pri druhom som si nasledne musel pripustit, ze tie boty su mi obrovske, hlavne na dlzku mozno aj o 2 cisla, ak nie viac. Boli to 42,5.
Tak som v ramci akcie vzal take iste, 41,5. Na dlzku super, ale na sirku...no obutie kazdej jednej je ako kapitola z Danteho Pekla. Otazka znie, kedze koza sa do sirky urcite natiahne, ci to po rozchodeni nebude vyzerat blbo a captavo. Na dlzku su naozaj super, este aj s rezervou. 42 by mi uz boli na dlzku velke. 
No ako? Vratit a kaslat na to, alebo ich rozslapnut?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, EpsteinBarr napsal:

Mne asi wingy nie su sudene. Tieto som vratil. prve skusanie sice bolo ok, ale pri druhom som si nasledne musel pripustit, ze tie boty su mi obrovske, hlavne na dlzku mozno aj o 2 cisla, ak nie viac. Boli to 42,5.
Tak som v ramci akcie vzal take iste, 41,5. Na dlzku super, ale na sirku...no obutie kazdej jednej je ako kapitola z Danteho Pekla. Otazka znie, kedze koza sa do sirky urcite natiahne, ci to po rozchodeni nebude vyzerat blbo a captavo. Na dlzku su naozaj super, este aj s rezervou. 42 by mi uz boli na dlzku velke. 
No ako? Vratit a kaslat na to, alebo ich rozslapnut?

Já bych do toho vlítnul, těch pár tejdnů nesnesitelnejch bolestí za to pak stojí.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, EpsteinBarr napsal:

Mne asi wingy nie su sudene. Tieto som vratil. prve skusanie sice bolo ok, ale pri druhom som si nasledne musel pripustit, ze tie boty su mi obrovske, hlavne na dlzku mozno aj o 2 cisla, ak nie viac. Boli to 42,5.
Tak som v ramci akcie vzal take iste, 41,5. Na dlzku super, ale na sirku...no obutie kazdej jednej je ako kapitola z Danteho Pekla. Otazka znie, kedze koza sa do sirky urcite natiahne, ci to po rozchodeni nebude vyzerat blbo a captavo. Na dlzku su naozaj super, este aj s rezervou. 42 by mi uz boli na dlzku velke. 
No ako? Vratit a kaslat na to, alebo ich rozslapnut?

Mám první RW, tak nemůžu moc radit. Mám Blacksmith, což mi připadá tvarem jako stejná bota jako Rover, jen s jinou podrážkou. Na délku jsou mi dobré (možná i trochu delší) a na šířku rozšlapávám (zatím úspěšně) - jediná bolest pochází od kotníku z toho, jak se tvaruje ten komín boty. Reguluju utažením tkaniček. 

A jinak musím, říct, že podrážka Vibram 430 Mini je super. Trochu tvrdší (vyřešil jsem vložkou, jak už jsem psal) - při chůzi po kanceláři sice dupu jak rota vojáků, ale není to nepohodlné. A mile mě překvapilo, že na prvním sněhu a ledu bota skoro neklouže. Na to, že podrážka nemá skoro žádný vzorek, drží jak přibitá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak už jsem přetrhnul tkaničky na Blacksmithech. Jsou tam ploché voskované tkaničky, které mi jinak vyhovují. Nevím, jestli jsem tak moc silnej nebo tkaničky moc nevydrží. Kupujete originál nebo máte nějaký tip na něco kvalitního, co se dá koupit tady? Navíc 48" nejsou skladem ve Sneakerstudiu, Spartoo je zřejmě nevede a Denimheads je má vyprodané. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, michalval napsal:


Nikdy jsem je na botach nemel, ale pripadaji mi ze jsou na Blacksmith takovy moc tlusty / vyrazny.

Večer nafotím jak to vypadá, a´t máš představu, ale držej tak 2-3 roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Moty napsal:

Večer nafotím jak to vypadá, a´t máš představu, ale držej tak 2-3 roky

Dobře, díky. No popravdě řečeno, taky se bojím, že půjdou líp přetrhnout než ty voskované, ale rád bych viděl, jak to na IR nebo BS vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...