Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Tak jsou konečně doma. Zpracování krásné až jsem překvapen. Ale z toho jak jsou na noze tuhé čítám že rozcházení bude bolet. Bota celkem úzká ve špici mám cirka 0,5 cm mezeru se silnou ponožkou sedí akorát. Co myslíte jak bude vypadat po rozchození? Pes říká dobrý 😎

5BA8F1FE-CFD1-433A-BA4C-410361F6736E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou konečně doma. Zpracování krásné až jsem překvapen. Ale z toho jak jsou na noze tuhé čítám že rozcházení bude bolet. Bota celkem úzká ve špici mám cirka 0,5 cm mezeru se silnou ponožkou sedí akorát. Co myslíte jak bude vypadat po rozchození? Pes říká dobrý
5BA8F1FE-CFD1-433A-BA4C-410361F6736E.thumb.jpeg.166f5a2a6be03a602d811b111aa64d3b.jpeg

Máš je hezké a myslím, že po rozchození v nich budeš docela plavat;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Strocek napsal:

Bude stačit taky. Já dávám přednost naturálnímu oleji od RW. Mám obojí a s tím naturálem se mi líp pracuje (nanáší, roztírá).

Jakoze pouzivas pouze Red Wing Natural Boot Oil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně si to první odzkoušej někde, kde to není moc vidět, docela po tom ztmavnou a už nebudou mít tu supr barvu;-) Jinak kluci z Denimheads se shodují, ze na začátku mazat netřeba a někteří nemažou vůbec, tak asi raději držet pravidlo, že méně muže být více;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, hator napsal:

Jeste se optam, staci mi na beznou udrzbu a prvotni rozchazeni Mink oil a nebo si k tomu mam poridit jeste neco. Treba nejaky konditioner? Diky za kazdou radu.

Udržuju Red Wing Leather Creamem. Má tu výhodu, že kůži skoro neztmaví oproti Mink Oil. Nevýhoda je, že je potřeba údržbu dělat častěji - já tak 1x - 2x za měsíc, podle toho, jak moc jsem je vymáchal ve vodě / sněhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...