Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Žena valila do Delky, že bude jarní výprodej. Sem ji zatáhl o pár ulic dál že tam mají ve výloze pěkné boty.

Jarní sleva nebyla ale zas lepší pokec a cleaning set gratis. No nekup to  :D

dogfox_9.5rw.jpg

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
před 1 hodinou, Honziz napsal:

Myslel jsem si to, díky za potvrzení. Se přizná že jsem měl už značnou nedůvveru ke Spartoo.

Spartoo bych se vůbec nebál. Já tam kupoval dvoje RW a naprosto v pohodě. Oboje přišly z Francie a do týdne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jako tady sme trochu jiná komunita (teda doteďka sem si to myslel). Byly tady doby kdy jsme si protočili botky a nikomu to nevadilo, ba naopak a všichni byli spokojený. Já sám sem si tu kdysi koupil skoro nový RW, prošláp sem je a protože povolily moc, tak sem je zase prodal zpátky předchozímu majiteli, kterýho původně tlačily a byl spokojenej, páč to měl bez půlroční bolesti :).

Nečekal jsem, že je mezi náma někdo, kdo nahlásí adminům odkaz na inzerát, což mi admin sdělil, že jsem byl napráskán. A chtěl bych se zeptat toho dotyčnýho kdo mě nahlásil, jestli bude takovej frajer a napíše mi tady co se mu konkrétně nelíbilo nebo jako moc prožíval to porušení pravidel aby mu to nedalo a musel splnit povinnost řádného uživatele Chronomagu..

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...